ابرو ، تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد. ابروهایی پرپشت باعث زیبایی و شادابی چهره میشود.بسیاری از افراد برای پر پشت کردن ابرو از تاتو استفاده میکنند اما بیشتر اوقات نتیجه‌ی تاتو رضایت بخش نیست و ابروها حالت طبیعی خود را از دست میدهند.

شما بعد از تاتو برای داشتن ابروهای طبیعی و جذاب میتوانید روی تاتو ،کاشت ابرو انجام دهید با این کار ابرو ها حالت طبیعی تری پیدا میکند .در کاشت ابرو تعداد زیادی از گرافت‌های کوچک به صورت فشرده در ناحیه‌ی ابرو کاشته می‌شود بعضی از این گرافت‌ها بر سر خونرسانی و دریافت مواد مغذی، با هم رقابت می‌کنند و تعدادی از آن‌ها میریزند و در نتیجه فواصل بسیار کوچکی در ابروها  بوجود می آید . افرادی که تاتو یا هاشود ندارند  با کمی آرایش میتوانند این فواصل را بپوشانند اما اگر فرد تاتو یا هاشور ابرو دارد اصلاً این فواصل به چشم نمی آید.

 

آیا روی تاتو میتوان کاشت ابرو انجام داد؟

 

 کاشت ابرو روی تاتو  باعث میشود که تراکم ابروها بیشتر به نظر برسد.اگر از ضخامت، شکل و فرم تاتوی ابروهای خود راضی نیستید، باید پیش از کاشت ابرو  ان را پاک کنید تا ابروهای کاشته شده همان شکلی شود که می‌خواهید.معمولاً در کاشت ابرو موها را از پشت سر برمیدارند وبا رعایت جهت خواب مو در محل‌های از پیش تعیین شده می کارند. کاشت ابرو خطرات و عوارض کمی دارد و یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن ابروهایی پُر و زیبا است.

نکته:در سرتاسر دنیا برای طبیعی سازی‌ ابرو،هاشور همراه با کاشت ابرو انجام می‌شود. هاشورحالتی مشابه موهای ابرو دارد و طبیعی‌تر از تاتوی کامل ابرو میباشد.

 

آیا روی تاتو میتوان کاشت ابرو انجام داد؟

 

مزایای تاتوی ابرو چیست؟

تاتو در واقع رنگ آمیزی دائمی پوست است. در تکنیک‌های مختلف تاتو، یک سوزن یک میلی‌متری وارد پوست می‌شود و تا لایه‌ی درم پوست نفوذ میکند و همانجا رنگ را داخل پوست می‌کند. چون سلول‌های لایه‌ی دِرم،پایدارهستند رنگ تاتو دائم در پوست باقی می‌ماند. البته بعد از چند سال کم‌رنگ می‌شود.


چگونه میتوان تاتو را پاک کرد؟

تاتو را با استفاده از روش‌های  غیرکلینیکی و کلینیکی می‌توان پاک کرد:

در روش غیر کلینیکی، افراد غیرمتخصص در آرایشگاه‌ها یا مراکز دیگر با رنگ‌ سفید و اسید تتوی قبلی را میپوشانند.در این روش‌ تاتو ماسکه شده و پاک نشده است. این روش‌ خطرناک میباشد و بیشتر اوقات باعث زخم و اسکار میشوند.

در روش‌های کلینیکی، پزشک‌ متخصص با تکنیک‌های استریل، بهداشتی و حرفه‌ای و با استفاده از لیزر درمانی، جراحی یا لایه برداری تاتو را پاک می‌کند.

 

آیا روی تاتو میتوان کاشت ابرو انجام داد؟


خطرات تاتوی ابرو چیست؟

1.اگر ابزار تاتو استریل نباشد احتمال انتقال بیماری‌هایی مانند ایدز، هپاتیت، کزاز، بیماری‌های عفونی و حتی سل وجود دارد.

2.بعضی اوقات بدن فرد، ماه‌ها یا حتی سال‌ها بعد از تاتو، نسبت به رنگدانه‌های تزریق شده واکنش می‌دهد، به این بیماری راکسیوم میگویند البته بروز حساسیت ناشی از تاتو نادر است .

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!