دستگاه اولتراسونیک درما اف ساخت کشور کره جنوبی میباشد.این محصول منحصر به فرد دارای تاییدیه های KFDA,CE,ISO میباشد.این دستگاه دارای باطری لیتیوم پلیمری  داخلی بوده و توسط شارژر گوشی همراه شارژ میشود.

دستگاه اولتراسونیک درما اف ساخت کشور کره جنوبی میباشد.این محصول منحصر به فرد دارای تاییدیه های KFDA,CE,ISO میباشد.این دیتگاه دارای باطری لیتیوم پلیمری  داخلی بوده و توسط شارژر گوشی همراه شارژ میشود.ولتاژ شارژ پنج و ولتاژ باطری داخلی ۳.۷ ولت است.شارژ کامل دستگاه حدود یک ساعت زمان میبرد. این دستگاه شامل سه مدل Dream Ray و Dream W و +Derma F میباشد.هر سه مدل مجهز به کلید لمسی ضد آب هستند .تمامی انواع دستگاه درما اف توسط رستاگروپ عرضه و پشتیبانی میشود. این دستگاه از فناوری امواج صوتی سطح بالا ( 30Khz)برای نفوذ به لایه ها ی زیرین سطح پوست  بهره میبرد و موجب تسریع ترمیم و احیای سلول ها،پیلینگ و پاکسازی،لیفت و احیای پوست،آبرسانی و تغذیه پوست شدهر و همچنین جهت تونینگ عضلات ،بهبود گردش خون،افزایش تخلیه لنف و نفوذ محصولات محافظت از پوست استفاده میشود. نحوه کارکرد دستگاه اولتراسونیک درما اف از فرکامس های مختلف فراصوت عمدتا برای پاکسازی ،لیفت و احیای پوست،افزایش گردش خون،کاهش و کمرنگ سازی چین و چروک های ریز،سفت کردن پوست،کاهش ظاهر سلولیت پوست،بهبود آکنه،مسدود کردن منافذ بزرگ استفاده میشود.این فرآیند ایمن،بدون درد و آسان است و حتی میتوان آن را بر روی پوست های حساس نیز استفاده کرد.امواج صوتی که توسط دستگاه اولتراسونیک ایجاد میشوند فراتر از آستانه شنوایی انسان بوده و به سرعت به انتهای اعصاب ما میرسد.امواج صوتی جوانسازی دوره ای به زیر پوست نفوذ کرده و به پوست زیرین میرسد.اما فاقد هرنوع عوارض جانبی است و منجر به احساس ناراحتی در فرد نمیشود. برای بهبود امواج صوتی دوره ای که توسط ماساژور صورت اولتراسونیک ایجاد شده است باید از یک ژل رسانا و یا ترجیحا آب استفاده شود که منجر به بهبود رسانایی و هدایت امواج به عمق پوست نفوذ میکند. مزایای درمان به روش اولتراسونیک درما اف اولتراسونیک جایگزینی ایمن و ملایم برای جراحی دشوار پلاستیک،لایه برداری با لیزر ،پیلینگ با مواد شیمیایی،تزریق کلاژن و بوتاکس و سایر روش های درمانی تهاجمی برای جوانسازی دوباره پوست میباشد. نتایج بر اساس فرد و نوع پوست متفاوت است و دارای ماهیت تدریجی است و یک شبه مشاهده نمیشود.اگرچه درمان فراصوت دارای تاثیر سفت سازی فوری و موقتی پوست صورت است،کابرد آن به صورت مستمر و روزانه منجر به ماندگاری نتایج میشود.

-پاکسازی                                                                            

  -بهبود عملکرد سایر محصولات مراقبت از پوست

-لیفت و احیای پوست                                                              

-سفت سازی و تولینگ پوست

-تحریک گردش خون                                                            

  -کاهش چین و چروک صورت

-کمک به تخلیه لنف ها     ‌‌‌‌‌‌                                                      

  -درمان منافذ باز پوست

-جداسازی آرام سلول های پوست مرده                                

 -بهبود بافت و رنگ پوست

-افزایش متابولیسم سلولی

-پاکسازی مواد سمی

ایمنی در دستگاه اولتراسونیک روش درمان با اولتراسونیک روشی ایمن،آسان و ملایم برای جوانسازی پوست است با این حال روند درمان همیشه باید احتیاط شود. -نباید از این دستگاه برای درون بدن مانند دخان،بینی،و ناحیه ژنیتال استفاده شود.

-نباید از آن بر روی زخم های باز با مناطق عفونی استفاده شود.

- در صورت بارداری،استفاده از ضربان ساز مصنوعی در قلب،سابقه بیماری قلبی و یا سایر شرایط پزشکی استفاده از آن ممنوع است.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!