یکی از بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو Follicular Unit Extraction یا به صورت اختصاری FUE است. این روش یکی از کاربردی ترین روش های کاشت مو در دنیا است چون ازFDA و متخصصین پوست و موی آمریکا تاییدیه های بین المللی گرفته است.

این روش را به استخراج فولیکول واحد یا استخراج فولیکول به صورت تکی  میشناسند  و مناسب افرادی است که موهای کم پشت دارند .

اهمیت استفاده از کاشت مو به روش FUE

چون بسیاری از کلینیک ها از روش های سنتی برای  کاشت مو استفاده می کنند بسیاری از افراد از عوارضی که این روش ها داشته میترسند و دیگر به مو کاشتن فکر نمیکنند اما اگر از روش هایی مانند FUE استفاده شود هیچ گونه مشکلی برای افراد به وجود نمی آید.


کاربرد روش FUE

استفده از روش FUE در کاشت مو

 روش FUE کاربرد زیادی در کاشت مو دارد . سرعت و کیفیت این روش بالاست وموهایی که با این روش کاشته میشوند  کاملا طبیعی هستند.افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو شده اند و تراکم موی سرشان کم است، می توانند با این روش FUE مشکل خود را برطرف کنند. 

کاشت ریش و سبیل

روش FUE در کاشت ریش و سبیل نیز کاربرد دارد. چون در این روش از شیء سوراخ کننده با قطر 1 میلی متر استفاده می شود، این روش دقت بالایی دارد و برای کاشت ریش و کاشت ابرو مناسب است. 

کاشت ابرو

یکی دیگراز کاربردهای روش FUE کاشت ابرو است. افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو شده اند، می توانند در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت نسبت به کاشت ابرو اقدام کنند.

بانک مو در روش FUE

 برای کاشت مو به بانک مو نیاز است تا بتوان از آن بخش مو استخراج  کرده و به محلی که دچار ریزش شده منتقل نمود. چون نمیتوان موهای طبیعی را تولید کرد  لذا اینکه از کجا و چگونه موهای طبیعی استخراج شوند اهمیت دارد.

معمولا در روش FUE از موهای پشت سر و یا کناره های سر که ریزش مو شامل آنها نمی شود، استفاده می گردد. بدین ترتیب با استفاده از دستگاه مخصوص موهای پشت سر را استخراج کرده و سپس به ناحیه کم پشت سر که اغلب جلوی سراست منتقل میکنند.

اگر موههای زیادی برای کاشت لازم باشد میتوان از قسمت پایین ریش و یا موهای موجود بر روی سینه نیز استفاده کرد. معمولا موهای استخراج شده حالت طبیعی خود را از دست نمی دهند و پس از کاشت دوباره رشد طبیعی را از سر می گیرند. این موضوع باعث شده تا بهترین نتایج کاشت مو با استفاده از روش های جدید و مدرن از جمله FUE حاصل شود.

 

 

روش FUE در کاشت مو

 

روش FUEچه مزیتهایی دارد

 بیشترین تراکم را دارد

برخی از روش های سنتی و قدیمی تراکم لازم را ندارند. در روش FUE میتوان با بیشترین تراکم اقدام به کاشت مو کرد و همین امر باعث شده تا اغلب افراد به خاطر رسیدن به تراکم زیاد مو روش FUE را انتخاب کنند .

رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن

در روش FUE با صرف کمترین زمان، بهترین نتیجه از نظر تراکم و کیفیت حاصل میگردد.و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد روش FUE را انتخاب کنند.

 محل برداشت مو قابل رویت نیست

اغلب افراد روش های جدید و مدرن را بیشتر از روش های قدیمی می پسندند چون در روش های جدید محل برداشت مو قابل رویت نیست و برداشت مو تاثیری در زیبایی افراد ندارد.

بدون درد

در روش های مدرن و جدید کاشت مو معمولا عملیات استخراج و کاشت مو بدون درد انجام می شود.

یکی از روش های بدون درد کاشت مو FUE می باشد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!