روش نیوگرافت جدیدترین روش کاشت مو است. اغلب کارها در این روش به صورت اتوماتیک انجام می شود و پزشک متخصص،پارامتر ها را تنظیم میکند.

اساس کار کاشت مو به روش نیوگرافت

روش نیوگرافت روشی اتوماتیک است چون معمولا یک روبات،کار کاشت مو را انجام میدهد،به همین خاطر این روش نسبت به سایر روش های کاشت مو بخصوص روش کاشت موی SUT بهتر میباشد .

پزشک متخصص برای روش نئوگرافت نیاز به یک صندلی ارگونومیک دارد و  برای ارتباط با رباط به رابط کامپیوتری نیازدارد. بازوی روبات مجهز به دوربین هایی است و متخصص با استفاده از این دوربین ها محل برداشت مو و همچنین محل کاشتن مو را تشخیص میدهد.

 

پارامتر های قابل تنظیم توسط پزشک

در عمل کاشت مو به روش نئوگرافت مهمترین وظیفه ی پزشک،کنترل پارامتر های مختلف میباشد. کنترل پارامتر ها اهمیت زیادی دارد چون روبات توانایی تشخیص ندارد و کار خود را طبق پارامترهایی که از طریق رابط کامپیوتری برای وی تعیین می شود، انجام می دهد.

یکی دیگر از پارامترهایی که پزشک باید  تعیین کند سرعت سوزن وعمق نفوذ سوزن میباشد.

 

کاشت مو به روش نئو گرافت مناسب چه کسانی است ؟

 هر فردی که دچار ریزش مو شده است و به دنبال تراکم موی بسیار مناسب و طبیعی است می تواند از روش نیوگرافت استفاده کند. هم آقایان و هم خانم ها می توانند برای کاشت مو از روش نئوگرافت استفاده نمایند.

روش نئوگرافت  یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین روش های کاشت مو است.

 

 

مزیتهای کاشت مو به روش نئوگرافت

سرعت بالا

سرعت عمل کاشت مو به روش نئوگرافت نسبت به سایر روش های کاشت مو بیشتر است چون در این روش عملیات کاشت مو، توسط بازوی روباتیک انجام می شود.

 میزان تهاجم و آسیب رسانی کمتر است

 میزان تهاجم روش نئوگرافت کم است. برخی از روش های قدیمی تر تفاوت های بسیار زیادی از نظر تهاجمی دارند و مشکلاتی در پوست سر ایجاد میکنندو دوران نقاهت پس از عمل زیاد شود. در حالی که روش نئوگرافت کمترین تهاجم را دارد و دوران نقاهت این عمل نسبت به سایر روشها کوتاه تراست.

طبیعی بودن موها در روش نئوگرافت

کیفیت کاشت مو در روش نئوگرافت بسیار بالا است و موهایی که با این روش کاشته میشوند بسیار طبیعی هستند. معمولا پس از کاشتن مو به روش نئوگرافت هیچ گونه ناهماهنگی بین موها دیده نمی شود.

تراکم بالا

یکی دیگر از مزایای کاشت مو به روش نئوگرافت،تراکم بالای آن است زیرا معمولا دقت و ظرافت بسیار بالایی در این روش به کار گرفته می شود.

 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!