میکرودرم روشی است فوق العاده برای جوانسازی و زیبایی پوست که با انجام درست آن می توانید از جوش و لک و منافذ باز پوست و بسیاری از ضایعات پوستی پوست خود را پاک کنید.

درمان آکنه با میکرودرم

آکنه باعث التهاب پوست می شود که باعث آسیب به بافت اصلی پوست صورت می شود و اساس پوست سالم را تغییر می دهد. بسته به اینکه باکتری ها تا چه حد وارد پوست شما شده اند  میتواند به انواع مختلف زخم های آکنه منجر شود. روش درمان جوش با میکرودرم ابریژن برای تسریع در بازسازی سلول های پوست استفاده میشود. اگرچه زخم های آکنه می توانند در طول زمان محو شوند و برخی دیگر به طور کامل ناپدید نمی شوند.
در این حالت از روش میکرودرم ابریژن استفاده میکنند. فرورفتگی های ناشی از جوشهای قبلی و جای آکنه و جوش با میکرودرم رفع میشود. طی جلسات لازم دارای پوست صاف و کشیده میشوید.

درمان پوست های خشک:

 دستگاه میکرودرم خانگی دایموند با حذف کراتین های فرسوده و پیر و جلوگیری از تجمع بیش از حد سلول های پوست موجب می شود که پوست صاف و لطیف بماند، بهبود گردش خون و لنف موجب بهبود جذب آب و اکسیژن شده و روشنایی و درخشش پوست افزایش می یابد، رطوبت و اثربازسازی، با افزایش نفوذ پذیری سلول، جذب مواد زیبایی آسان می شود و رطوبت پوست را بهبود می بخشد، بازسازی سلول های پایه اپیدرم را ارتقا می دهد، سرعت نوسازی پوست را افزایش می دهد. و بافت پوست را به حالت عادی بر می گرداند.

 درمان  پوست های ضعیف شده و دارای چین و چروک:

آلاینده ها و رادیکال های آزاد به سلول های پوست صدمه می زنند، حذف سریع گرد و غبار و رادیکال های آزاد از سطح پوست موجب ارتقا دفاع طبیعی سلول ها و جلوگیری از واپاشی الیاف کلاژن می گردد، بهبود گردش خون و غدد لنفاوی و متابولیسم به لایه درم این اجازه رو می دهد که مواد غذایی لازم برای حذف چین و چروک رو داشته باشد، با افزایش نفوذ پذیری پوست، محصولات زیبایی می توانند به عمق بیشتر نفوذ کنند که موجب ارتقا سیستم دفاع طبیعی سلول ها و درمان چین و چروک می گردد،تسریع کلاژن در فیبروبلاست قدرت دفاعی پوست را زیاد می کند و از صدمه زدن رادیکال های آزاد جولوگیری می کند و پوست را جوان و قابل انعطاف میکند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!