دستگاه آکوا فشیا شامل شش هندل و یک ماسک ال ای دی است که به کارایی ان ها می پردازیم

(1). هیدروکربن:

هیدروکربن جدیدترین روش درمانی برای پوست است  و جایگزن لیزر میباشد . این تنها دستگاه هیدرودرمیبراسیون است که به طور همزمان عمل پاک کردن، لایه برداری، استخراج و هیدراتاسیون را انجام می دهد و از خاصیت آنتی اکسیدانی پوست محافظت می کند و پوست را زیبا تر می کند. این دستگاه بدون هیچ گونه ناراحتی یا خرابی کاملا درمانی و تسکین دهنده ، مرطوب کننده، غیر تهاجمی و غیر حساس است.


(2). دسته دسته BIO و RF:

دسته BIO سینوسی کار می کند و اثر آرام بخشی، تسکین دهنده و تقویت کننده دارد و تورم را توسط فرآیند متابولیسم کاهش می دهد.


(3). دسته اتوی صورت و التراسونیک :

زمانی که برای پوست از عصاره های درمانی و گیاهی و مواد مغذی و آبرسان استفاده می کنید از این دسته استفاده کنید تا مواد 20 برابر بهتر و سریعتر جذب پوست شوند و زیبایی خیره کننده بعد از این دستگاه شما را شگفت زده کند .
 
 


(4). دسته RF

ایجاد گرمای زیر پوست به وسیله آر اف به این شکل است که از تحرک الکترونیکی با قطب های مثبت و منفی در زیر بافت های پوست استفاده میکند و در نتیجه این تحرک الکتریکی یک نوع گرمایش ملوکولی ایجاد شده و پاسخ این گرما در زیر پوست ایجاد گرما در عمق پوست ، تحریک و انقباض کلاژن و تولید سریع کلاژن می باشد که با ترشح کلاژن شکاف های آتروفی سریع پر شده و بازسازی و پوست چهره ضمن از بین رفتن کامل چین و چروک نرمی و سفتی  خاصی را به همراه خواهد داشت و باعث حذف چین و چروک ، بازیابی سفتی و جوانی پوست و ایجاد کلاژن سازی و درخشش و زیبایی پوست خواهد شد .


(5). دسته آیس رولر:

 این دسته سدمای مناسبی در پوست ایجاد میکند که باعث بسته شدن منافذ باز پوست می شود ، ایجاد آرمش در سطح پوست ، کاهش چین و چروک ، سفت تر کردن و آرام تر کردن التهابات ناشی از جوش و درمارولر و میکروندیلینگ را به صفر می رساند
 

(6). اسپری اکسیژن:

این دسته توانایی تخلیه 98 درصد اکسیژن را دارد و تقطیر کامل مواد غذایی را به داخل پوست انجام می دهد و از طریق نیروی جاذبه اکسیژن خالص تولید شده برای سرعت بخشیدن به متابولسیم سلول های ، سفید شدن و صاف کردن پوست استفاده میکند .
 

(7). ماسک ال ای دی

طول موجهای متفاوت(جوانسازی، رفع لک، چین وچروک و...)قابلیت تغییر شدت نور، قابلیت تغییر سایز، تقویت عضلات
 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!