یکی از مشکلات بزرگ افراد در دوران جوانی یا میانسالی،ریزش مو میباشد.پزشکان روشهای مختلفی را برای درمان ریزش مو ابداع کرده اند البته هر کدام از این روش ها برای عده ای مناسب و برای برخی از افراد نا مناسب است. استفاده از سلول های بنیادی یکی از جدیدترین و بهترین روش های کاشت مو میباشد.

 

اگر در کاشت مو از سلول های بنیادی  استفاده شود بسیاری از مشکلات عمل پبوند مو از بین میرود. به همین خاطر این روش در آینده ای نزدیک جایگزین بسیاری از روش های کاشت مو میشود.اما این روش در مرحله آزمایشگاهی است و هنوز به طور قطع نمی توان از آن استفاده کرد.

 

مزیتهای استفاده از سلول های بنیادی در کاشت مو

بر اساس تحقیقات دانشگاه پنسیلوانیا یکی از مهمترین دلایل ریزش مو،نقص در سلول های بنیادی است. بدین ترتیب این روش  نتایج بسیار مثبتی دارد.

سلول های بنیادی تاثیر زیادی در ترمیم مو دارند.. همچنین جایگزین بسیار مناسب سلول های آسیب دیده میباشد.اگر ریزش مو به خاطر ژنتیک باشد می توان از کاشت مو به روش سلول های بنیادی استفاده کرد. کیفیت این روش بسیار زیاد است.

در این روش نیاز به برداشت مو و کاشت آن در محل ریزش مو نیست و با استفاده از سلول های بنیادی می توان مو کاشت.این روش مناسب افرادی است که بانک موی مناسبی ندارند چون این روش نیاز به بانک مو ندارد و موهای پشت سر کم پشت نمیشود.

روش بدون درد

افرادی  که به روش سنتی مو میکارند دچار درد زیادی میشوند. کاشت مو با سلول های بنیادی توانشته این مشکل را برطرف کند.

 

 

نتیجه کاملا طبیعی

استفاده از سلول های بنیادی یکی از طبیعی ترین روش های کاشت مو است. موهایی که با این روش کاشته می شوند کاملا طبیعی است. افرادی که می خواهند پس از کاشت مو هیچ گونه تفاوتی بین موهای طبیعی و موهای کاشته شده نداشته باشند می توانند از روش سلول های بنیادی استفاده کنند.

بهبودی کامل در مدتی کوتاه

دوره ی درمان کاشت مو در روشهای مختلف،طولانی است. اما در روش سلولهای بنیادی کمتر از یک هفته است و بعد از عمل به راحتی می توان کارهای روزمره خود را انجام داد.

درمان بافت سوخته با سلولهای بنیادی 

 روش سلول های بنیادی برای افرادی که به خاطر سوختگی موهای خود را از دست داده اند بسیار مناسب است.چون در این روش سلول های بنیادی جایگزین سلول های آسیب دیده می شوند. 

بدون ایجاد زخم

در روش سلول های بنیادی  نیاز به ایجاد زخم و برش در پوست سر نیست. در این روش هیچ گونه خط و اثری پس از درمان بر روی پوست سر باقی نمی ماند.به همین خاطر ریسک عمل نیز بسیار کم است.

شما میتوانید تمامی وسایل مصرفی ، تجهیزات و ابزار کاشت مو با کیفیت صادراتی و ضمانت معتبر از مجموعه رهیافت طب دریافت کنید.

.در واقع این مرکز قادر است صفر تا صد ابزار کاشت مو را در سراسر ایران  و کشور های همسایه را تامین کند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!