دستگاه تکامو میزان پرتی یا تخریب گرافت را که به دلیل تغییر مدام دما ایجاد می شود بصورت کامال کم می کند بنابراین هنگام کاشت تعداد گرافت های آسیب دیده به شدت کاهش می بابد و تراکم بالاتری ایجاد می شود. این دستگاه تا 24 ساعت دمای گرفت ها را ثابت نگه می دارد


گرافت های برداشته شده از بانک مو، تا زمان کاشت در ظرف هایی نگه داری می شوند .دمای این گرافت ها توسط یخ های منجمد شده در فریزر تامین می گردد.مدت زمان عمل بین 4 الی 8 ساعت است اما طول عمریخ های منجمد شده 30تا 45 دقیقه است،به همین دلیل یخ ها باید مدام عوض شوند و به دلیل اینکه یخ قابلیت استریل شدن ندارد،کنترل عفونت مناسبی ندارد بنابراین مصرف داروهای آنتی بیوتیک بیشتر می شود .در همین بین به دلیل تغییر مکرر دمای یخ ،دمای گرافت نیز دائما تغییرمی کند در نتیجه گرفت ها طراوت وتازگی اولیه ی زمان برداشت را  از دست می دهند و حدود 10-15 %از گرافت ها  نیز به همین دلیل در زمان رویش نتجیه مطلوبی نخواهد داشت. 

همچنین هنگام کاشت افراد متقاضی ترجیح می دهند از تعداد گرفت های کاشته شده یا برداشت شده اطلاع یابند و یا در زمان برداشت کنترل مناسبی برای قدرت و سرعت موتوربرداشت وجود ندارد که بتواند از پرتی گرفت جلوگیری کند.


دستگاه تکامو چیست؟

این وسیله یک دستگاه کاملی است که کاربری آسانی دارد و مانند یک دستیار تمام عیار تکنسین می باشد.دستگاه تکامو میزان پرتی یا تخریب گرافت را که به دلیل تغییر مدام دما ایجاد می شود بصورت کامال کم می کند بنابراین هنگام کاشت تعداد گرافت های آسیب دیده به شدت کاهش می بابد و تراکم بالاتری ایجاد می شود.

این دستگاه تا 24 ساعت دمای گرفت ها را ثابت نگه می دارد و مصرف انتی بیوتیک به دلیل کنترل مناسب عفونت را کم می کند.دستگاه تکامو می تواند سرعت وقدرت موتور را کنترل کند.کنترل سرعت و قدرت موتور هنگام برداشت گرافت، سرعت و دقت برداشت را بیشتر می کند و هنگام استفاده نادرست و وجود اشکال در کار کرد موتور ، تکنسین را از مشکل به وجود آمده مطلع می کند در نتیجه عمل دچار مشکل نمی شود.همچنین این دستگاه توانایی ثبت تعداد گراف های برداشت شده ، نمایش و محاسبه زمان های کاشت و برداشت به همراه ذخیره در حافظه حتی با رفتن برق دستگاه را دارد.شما می توانید دستگاه تکامو را از فروشگاه اینترنتی رهیافت طب تهیه نمایید. 

شرکت رهیافت طب 20  سال است که با استعانت از پروردگار متعال فعالیت خود را در کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی  شروع نموده است. .این شرکت علاوه بر فروش تجهیزات پزشکی با دارا بودن متخصصین کار آزموده در رشته های الکترونیک ، مهندسی پزشکی ، لیزر و مکانیک  با بومی سازی دانش فنی در زمینه طراحی ، ساخت ، تعمیر  دستگاه های پزشکی توانسته است خدمات قابل قبولی را برای این بخش به ارمغان بیاورد.
 


مزیت استفاده از دستگاه تکامو:

1 -دارای سیستم نگهداری گرافت ها به مدت طولانی بدون نیاز به یخ 

2 -صفحه کار قابل استریل کنترل در نتیجه عفونت و ایمنی بهداشتی بالاتری دارد

3 -افزایش سرعت و دقت در حین عمل 

4 -راه اندازی انواع هندپیس های برداشتتت گرافت با دارا بودن سیستم هوشمند خاص 

5 -ثبت و ذخیره گرافت های شمارش شده در زمان برداشت یا زمان کاشت

6 -نمایش و محاسبه زمان های کاشت و برداشت ذخیره در حافظه

7 -قابل حمل با چرخ های روان

8 -توان مصرفی پایین 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!