فروش ترالی بیمارستان در شیراز

فروش ترالی بیمارستان در شیراز

ترالی یکی از مهمترین تجهیزات بیمارستانی است که بسیار کاربرد زیادی دارد و برای بهبود اوضاع و شرایط بیماران بسیار حیاتی است . ترالی جزو تجهیزات هتلینگ بیمارستان است.

ترالی واحد متحرکی است که تجهیزات پزشکی و دارو را در بیمارستان حمل میکند. داروها و تجهیزات ترالی از قبل آماده شده اند تا در زمان مورد نیاز بتوانند آن را سریع در اختیار اورژانس قرار دهند.

جنس ترالی باید خوب و با کیفیت باشد چون ترالی بیمارستان یکی از تجهیزات دو جهته است که  هم در احیای حال بیمار کمک میکند وهم به پرستاران و پزشکان در راحتی کارشان کمک میکند. مجهز کردن مراکز درمانی به  ترالی، علاوه بر آن که باعث رفاه حال بیماران میشود، باعث تسریع و بهبود درعملکرد پرستاران و پرسنل مراکز درمانی نیزمیشود.پرستاران با بهره مندی از ترالی به راحتی میتوانند به مجموعه ی کاملی از مهم ترین داروهای حیاتی و اورژانسی بیماران دسترسی پیدا کنند.

 

شما میتوانید ترالی بیمارستان را از رهیافت طب تهیه نمایید.در مجموعه رهیافت طب ،گروه های مختلف کالا و تجهیزات شامل تجهیزات پزشکی، ابزار کاشت مو، لنز، لوازم پزشکی خانگی و… با تنوعی منحصر به فرد به مشتریان عزیز عرضه می گردد.رسالت رهیافت طب محیا نمودن تمام اقلام تخصصی و عمومی پزشکی است همچنین این مجموعه با فراهم نمودن پشتیبانی قوی ، محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در اسرع وقت در اختیار آن ها قرار می دهد.

 

انواع ترالی موجود در رهیافت طب:

 

ترالی پانسمان بدون کشو با رویه ABS

فروش ترالی بیمارستان

ترالی طرح TR۱۰۴ H

 

فروش ترالی در شیراز

ترالی استیل TR۱۰۰فروش ترالی بیمارستان

ترالی الکتریک TR۱۰۶

 

فروش ترالی بیمارستان

ترالی تک کشو TR۱۰۱

فروش ترالی در شیراز

عضویت در خبرنامه
  • ارسال به سراسر ایران ارسال به سراسر ایران
  • مناسب ترین قیمت مناسب ترین قیمت
  • گارانتی و خدمات پس از فروش گارانتی و خدمات پس از فروش
  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا