فروش صندلی تابوره در شیراز

فروش صندلی تابوره در شیراز

یکی از صندلی‌های مورد نیاز در فضاهای درمانی و بهداشتی،صندلی تابوره میباشد.صندلی های آزمایشگاهی انواع مختلفی دارد از جمله، چرخدار یا بدون چرخ، با پشتی یا بدون پشتی و با قابلیت تنظیم ارتفاع .

صندلی تابوره به صندلی آزمایشگاهی نیز معروف میباشد.این صندلی‎ها قابل تنظیم در ارتفاع بالا میباشند و به بالشتک اضافی نیز مجهز هستند . 

با انتخاب صندلی تابوره مناسب بهره‎وری شما در محیط کار  بالا میرود .اگر شما در محل کار نیاز به افزایش ارتفاع  دارید،صندلی‎ تابوره میتواند نیاز شما را برطرف کند .همچنین اگر در یک آزمایشگاه، شرکت معماری یا یک استودیوی طراحی گرافیک کار می‎کنید ،تهیه انواع صندلی تابوره به عنوان یک ابزار مهم برای کاربران اهمیت زیادی دارد. این صندلی‎ها به طور خاص برای حداکثر اثر بخشی برای مهندسان، هنرمندان و یا افرادی که در سطوح بالا کار می‎کنند مناسب هستند.

 

حتما ببینید:

 

هنگام خرید صندلی تابوره به چه نکاتی باید توجه کنید؟

تنظیمات انواع صندلی تابوره

 باید  اندازه محیط کاری خود را قبل از خرید صندلی و مبل اداری در نظر بگیرید. اگر فضای اداری شما کوچک است، می‎توانید از انواع صندلی تابوره بدون پشتی استفاده نمایید. این صندلی انعطاف‎پذیری بیشتری به مناطق کوچکتر می‎دهد. اما اگر شما  به حمایت بیشتری نیازدارید، صندلی با پشتی بهترین گزینه برای شما است. 

استراحتگاه پا

بیشتر انواع صندلی تابوره ،محدودیت تنظیم ارتفاع صندلی دارند، بنابراین مهم است که صندلی را با محدوده تنظیم ارتفاع مناسب برای میز خود خریداری کنید. هنگام بالا رفتن به ارتفاع مناسب،چون پای‎هایتان دیگر زمین را لمس نمیکنند، باید تابوره شما حلقه پایه صندلی داشته باشد.

ویژگی های اضافی

اگر شما به دنبال یک صندلی‎ای هستید که حرکت راحت را محدود نکند،می‎ توانید یک گزینه بدون دسته را انتخاب کنید.با این صندلی‎ تابوره میتوانید به راحتی و سرعت از صندلی خود بلند شوید. اگرمیخواهید از گردن و شانه‎هایتان حمایت بیشتری داشته باشید، بهتر است از صندلی با پشتی و دسته‎های مناسب استفاده کنید.

 چرخ‎ها ی صندلی خود را بر اساس کف اتاق  خود انتخاب کنید.چرخهای نرم که از لاستیک یورتان یا نرم ساخته شده‎اند ،مناسب سطوح سخت مانند کاشی و چوب هستند. چرخهای سخت که از لاستیک سخت و پلاستیک ساخته شده اند، به خوبی بر روی فرش و موکت حرکت می‎کنند.

بودجه خود را در نظر بگیرید

هنگام خرید انواع صندلی اداری ، باید به مقدار بودجه خود توجه کنید. خوشبختانه انواع صندلی تابوره در محدوده وسیعی از قیمت و کیفیت در دسترس هستند.


شما میتوانید صندلی تابوره خود را از رهیافت طب تهیه نمایید.شرکت رهیافت طب 20  سال است که با استعانت از پروردگار متعال فعالیت خود را در کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی  شروع نموده است.

این شرکت با ارائه مشاوره صحیح و پشتیبانی مناسب ،محصولاتی با کیفیت برتر ،خدمات فنی دقیق، کادر و پرسنل مجرب و نظارت مدیریتی قانون مدار و کارآمد موفق شده تا سهم چشمگیری از بازار تجهیزات پزشکی و سلامت کشور را در اختیار بگیرد و با هدف همه گیر کردن سبک زندگی سالم و شناخت نیاز مشتریان و نیز ارائه محصولات با تائیدیه های بین المللی زمینه ی فعالیت خود را رشد داده است.

صندلی تابوره موجود در رهیافت طب:

تابوره مدل ST۵

تابوره مدل ST۵ مناسب برای تمام مطب ها و مراکز درمانی  ، چشم پزشکی ، زنان و زایمان ، کاشت مو و ...

 

صندلی تابورهتابوره ST۳

تابوره ST۳ مناسب برای تمام مطب ها و مراکز درمانی

صندلی تابورهتابوره طرح آنتوسی مدل ST۴

تابوره ST۴ مناسب برای تمام مطب ها و مراکز درمانی

صندلی تابورهتابوره طرح گرد ST۲

مناسب برای تمام مطب ها و مراکز درمانی جهت عمل های سر پایی کوچک ، چشم پزشکی ، زنان و زایمان و کاشت مو

 

صندلی  تابوره

عضویت در خبرنامه
  • ارسال به سراسر ایران ارسال به سراسر ایران
  • مناسب ترین قیمت مناسب ترین قیمت
  • گارانتی و خدمات پس از فروش گارانتی و خدمات پس از فروش
  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا