فروش میکروکانولا در شیراز

فروش میکروکانولا در شیراز

میکرو کانولا یک نوآوری جدید برای تزریقات زیبایی است.پزشک میکروکانولا را توسط یک منفذ ورودی ظریف وارد لایه‌های زیرین پوست میکند و به‌راحتی زیر پوست بیمار می‌لغزاند و فیلر را بدون درد و خونریزی تزریق می‌کند

میکروکانولا ها در سایز و طول های مختلف بسته به محل مورد استفاده و غلظت ماده ای که می خواهیم تزریق کنیم وجود دارند.شما میتوانید میکروکانولا را از فروشگاه رهیافت طب تهیه نمایید.

شرکت رهیافت طب 20  سال است که با استعانت از پروردگار متعال فعالیت خود را درزمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی در شیراز  شروع نموده است. .این شرکت علاوه بر فروش تجهیزات پزشکی با دارا بودن متخصصین کار آزموده در رشته های الکترونیک ، مهندسی پزشکی ، لیزر و مکانیک  با بومی سازی دانش فنی در زمینه طراحی ، ساخت ، تعمیر  دستگاه های پزشکی توانسته است خدمات قابل قبولی را برای این بخش به ارمغان بیاورد.

 

مزیت میکروکانولا نسبت به سر سوزن چیست؟

1.با میکروکانولا احتمال کبودی و خونریزی یا آسیب به بافت و مویرگ ها وجود ندارد 
2. در هر قسمتی حتی در زیر چشم میتوان از آن استفاده کرد.
3. میکروکانولا را میتوان تنها از یک نقطه وارد کرد و چون قابل انعطاف میباشد میتوان مواد را به همه قسمت های مورد نظرتزریق کرد
4. اما تورم در میکروکانولا نسبت به تزریق با سرسوزن بیشتر است.

 

فروش میکروکانولا در شیراز

 


روش تزریق با میکروکانولا

پزشک ابتدا برای محل تزریق و نوع فیلر ،سایز و طول مناسب میکروکانولا را انتخاب می نماید و محل ورود را ضد عفونی میکند.سپس با سرنگ و سر سوزن انسولین ،محل ورود را کمی لیدوکایین تزریق میکند و
بسته به سایز میکروکانولا از سر سوزن مناسب برای ایجاد سوراخ در محل بی حس شده که می خواهد میکروکانولا را وارد کند استفاده می نماید و مسیر ورود را کمی با سوزن باز می کند ( فقط ابتدای مسیر ) بعد میکرو کانولا را از سوراخ ایجاد شده وارد می کند و آن را با فشار مناسب از زیر پوست به محل مورد نظر هدایت می کند.فشار لازم برای تخلیه مواد به داخل پوست باید یکسان و کم باشد. در انتها مواد را ماساژ می دهد تا یکنواخت شوند.

 مزایای دیگر میکرو کانولا: 

  •  دارای روزنه در دیواره کانولا به منظور تزریق دقیق تر 
  •  تحریک کلاژن سازی در محل تزریق 
  • کاهش درد در هنگام تزریق 
  • کاهش دفعات تزریق 

میکروکانولا موجود در فروشگاه رهیافت طب:

میکرو کانولا G۲۱-۷۰mm

کانولا گیج ۲۱ و طول ۵۰ میلی متر برای وارد کردن فیلرها وسایر مواد قابل تزریق به پوست است و احتمال کبودی و خونریزی را کاهش می دهد .

فروش میکروکانولا در شیرازمیکروکانولاG۲۷-۵۰mm

کانولا گیج ۲۷ و طول ۵۰ میلی متر برای وارد کردن فیلرها وسایر مواد قابل تزریق به پوست است و احتمال کبودی و خونریزی را کاهش می دهد .

 

فروش میکروکانولا در شیراز

میکرو کانولا G۲۳-۵۰mm

 

فروش میکروکانولا در شیرازمیکروکانولا G۱۸-۷۰mm

کانولا گیج ۱۸ و طول ۷۰ میلی متر برای وارد کردن فیلرها وسایر مواد قابل تزریق به پوست است و احتمال کبودی و خونریزی را کاهش می دهد .

 

فروش میکروکانولا در شیرازمیکروکانولا G۲۵-۵۰mm

کانولا گیج ۲۲ و طول ۵۰ میلی متر برای وارد کردن فیلرها وسایر مواد قابل تزریق به پوست است و احتمال کبودی و خونریزی را کاهش می دهد .

 

فروش میکروکانولا در شیراز

عضویت در خبرنامه
  • ارسال به سراسر ایران ارسال به سراسر ایران
  • مناسب ترین قیمت مناسب ترین قیمت
  • گارانتی و خدمات پس از فروش گارانتی و خدمات پس از فروش
  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا