دستگاه آکوا فشیا چیست؟

دستگاه آکوا فشیا چیست؟

دستگاه آکوا فشیا شامل شش هندل و یک ماسک ال ای دی می باشد که به کارایی های ان ها می پردازیم

(1). هیدروکربن:

جدیدترین متد و روش درمانی برای پوست و جایگزن لیزر است . این تنها دستگاه هیدرودرمیبراسیون است که به طور همزمان عمل پاک کردن، لایه برداری، استخراج و هیدراتاسیون را انجام می دهد و از خاصیت آنتی اکسیدانی پوست محافظت می کند و پوست را زیبا تر می کند. این دستگاه بدون هیچ گونه ناراحتی یا خرابی کاملا درمانی و تسکین دهنده ، مرطوب کننده، غیر تهاجمی و غیر حساس است.


(2). دسته دسته BIO و RF:

دسته BIO سینوسی کار می کند و دارای  اثر آرام بخشی، تسکین دهنده و تقویت کننده می باشد .و تورم را توسط فرآیند متابولیسم کاهش می دهد.


(3). دسته اتوی صورت و التراسونیک :

زمانی که عصاره های درمانی و گیاهی و مواد مغذی و آبرسان را برای پوست استعمال می کنید از این دسته استفاده کنید تا 20 برابر بهتر و سریعتر مواد جذب پوست شوند و زیبایی خیره کننده بعد از این دستگاه شما را شگفت زده کند .


(4). دسته RF

ایجاد گرمای زیر پوست به وسیله آر اف به این شکل است که از تحرک الکترونیکی با قطب های مثبت و منفی در زیر بافت های پوست استفاده میکند و در نتیجه این تحرک الکتریکی یک نوع گرمایش ملوکولی ایجاد شده و پاسخ این گرما در زیر پوست ایجاد گرما در عمق پوست ، تحریک و انقباض کلاژن و تولید سریع کلاژن می باشد که با ترشح کلاژن شکاف های آتروفی سریع پر شده و بازسازی و پوست چهره ضمن از بین رفتن کامل چین و چروک نرمی و سفتی  خاصی را به همراه خواهد داشت و باعث حذف چین و چروک ، بازیابی سفتی و جوانی پوست و ایجاد کلاژن سازی و درخشش و زیبایی پوست خواهد شد .


(5). دسته آیس رولر:

خاصیت این دسته ایجاد سرما مناسب پوست است که باعث کاهش و بسته شدن منافذ باز پوست می شود ، ایجاد آرمش در سطح پوست ، کاهش چین و چروک ، سفت تر کردن و آرام تر کردن التهابات ناشی از جوش و درمارولر و میکروندیلینگ را به صفر می رساند
 

(6). اسپری اکسیژن:

این دسته توانایی تخلیه 98 درصد اکسیژن را دارد و تقطیر کامل مواد غذایی را به داخل پوست انجام می دهد و از طریق نیروی جاذبه اکسیژن خالص تولید شده برای سرعت بخشیدن به متابولسیم سلول های ، سفید شدن و صاف کردن پوست استفاده میکند .
 

(7). ماسک ال ای دی

طول موجهای متفاوت(جوانسازی، رفع لک، چین وچروک و...)قابلیت تغییر شدت نور، قابلیت تغییر سایز، تقویت عضلات
  • ارسال به سراسر ایران ارسال به سراسر ایران
  • مناسب ترین قیمت مناسب ترین قیمت
  • گارانتی و خدمات پس از فروش گارانتی و خدمات پس از فروش
  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا