کلینیک آراد اصفهان

کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی آراد با تجربه چندین ساله خود در خصوص جوانسازی لیفت با نخ و برداشتن پف چشم و کاشت مو هایفو برداشتن تاتو زیبای سازی چشم و ابرو درمان قطعی ریزش مو و تزریق ژل و چربی به کلیه اندام بدن بوتاکس و……به هزاران زیبا جو خدمات ارزنده ای ارائه کرده است .

معرفی اجمالی:

 

امروزه ریزش مو یک مشکل فراگیر هم بین خانم‌ها و هم آقایان است. استفاده از روش های خانگی و محلول ها و شامپو ها نمی‌تواند بیش از اندازه جلوگیری ریزش موها را متوقف کند برای همین افرادی که ریزش موی آنها باعث ایجاد کچلی و طاسی شده به دنبال جدیدترین روش کاشت مو جهت زیبایی و بالا رفتن اعتماد به نفس خود هستند.

منظور از جدیدترین روش کاشت مو چیست؟

منظور از جدیدترین روش کاشت مو روشی است که بهترین نتایج را برای رفع کم پشتی و طاسی سر برای شما به ارمغان بیاورد. استفاده از کاشت مو تقریبا کم تهاجم و یا با حداقل تهاجم صورت می گیرد و نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد .همچنین عوارض کمی را شامل می شود. انجام کاشت مو با توجه به میزان طاسی سر، وضعیت بانک موی شما و اینکه شما در چه وضعیت سلامتی به سر می برید انتخاب می‌شود.

روش های کاشت مو متنوع هستند و متقاضیان می‌توانند با توجه به کاشت مو و تراکم آن نوع تکنیک کاشت مو را انتخاب کنند. مثلاً در روش FUT برداشت مو به شکل نواری و در Flt فولیکول ها به صورت واحدی استخراج می‌شوند.

مراحل انجام جدیدترین روش کاشت مو

1. انتخاب یک کلینیک و مشاوره شدن توسط متخصص کلینیک و اطلاعات در مورد کاشت مو و انتخاب نوع کاشت.
2. استفاده از بی حس کننده ها
3. استخراج فولیکول مو با توجه به نوع روش( در کاشت مو به روش نواریFut برش ایجاد می‌شود و فولیکول در زیر میکروسکوپ از درون پوست استخراج می‌شود. ولی در روش کاشت استخراج واحدهای فولیکولی Flt نیاز به برش نیست تنها با ایجاد سوراخ ریز فولیکول استخراج می‌شود.)
4. فولیکول استخراج شده در محل های مورد نظر قرار داده می شود.

کاربرد و مزایای کاشت مو

• طبیعی بودن ظاهر موها
• ‌ امکان برداشت مو از نقاط مختلف مثل کتف و سینه
• غیرقابل رویت بودن محل کاشت
• عدم فرورفتگی و برجستگی پوست سر
• درد و خونریزی بسیار کم

کاندیدای مناسب برای انجام جدیدترین روش کاشت مو

کاشت مو روشی است که فولیکول های مو از قسمت پوست سر استخراج و به قسمت طاسی پیوند زده می شود.
به طور کلی اگر بیمار از نظر سلامتی و ناحیه اهدا کننده خوبی برخوردار باشد کاندیدای خوبی برای این کار می باشد.

عوارض و معایب استفاده از جدیدترین روش کاشت مو

از مهمترین عوارض و معایب استفاده از کاشت مو به روش fut و یا FIt تورم پیشانی و دور چشم است . عوارض دیگر شامل عفونت، احساس بی حسی همچنین احساس مورمور شدن، التهاب و قرمزی پوست تا چند ماه است.

انجام کاشت مو را سعی کنید در کلینیک ها و مراکز درمانی معتبر زیر نظر افراد متخصص و ماهر انجام دهید تا نتایج عالی همراه با رضایت را به داشته باشد.

در کلینیک بین المللی آراد خدمات مربوط به زیبایی پوست و مو توسط متخصص کلینیک انجام پذیر است.

هزینه های مربوط به جدیدترین روش کاشت مو

هزینه های مربوط به انجام کاشت مو بسته به انتخاب کلینیک و حق الزحمه پزشک معالج دارد.

جهت اطلاع گرفتن از هزینه های تقریبی کاشت مو با کلینیک بین المللی آراد تماس گرفته و نسبت به هزینه ها توسط کارشناسان کلینیک مطلع شوید.

 

 

ویژگی های کلینیک آراد اصفهان :

 

کلینیک زیبایی بین المللی پوست و مو زیبایی آراد ،شعبه اصلی در تهران می باشد و شعبه دیگر آن در اصفهان خیابان توحید است .شما می توانید با مراجعه به کلینیک مرکزی و یا شعبه شهرستان خدمات خود را دریافت کنید.کلینیک زیبایی آراد طرح های بسیار متنوع برای زیبا جویان سراسر دنیا دارد و بخصوص در ایران و خاورمیانه بسیار شناخته شده است و میزان رضایتمندی بر اساس نظر سنجی گوگل 5 ستاره می باشد.زیبا جوی عزیز هدف ما رضایت شما می باشد. 

کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی آراد امروزه با شعار ( ایرانی شایسته بهترینهاست ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری بیش از 100 نفر کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در خدمات پوست و مو زیبایی کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی کلینیک، تلاش در جهت بهبود رضایت مشتریان و ارتقا سطح علمی و بروز کارمندان و پزشکان کلینیک است.

 

 

چشم انداز کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی آراد:

 

برای این که در خدمات پوست و مو زیبایی در ایران و خاورمیانه اول باشیم همیشه سعی خواهیم کرد که بهترین خدمات را به زیبا جویان عزیز ارائه کنیم ما همیشه بروز بودن تجهیزات خود را سر لوحه کار خود قرار داده ایم و سعی بران داریم که بتوانیم همیشه این اتفق بیوفتد و همیشه سعی خواهیم کرد که با بروز نگه داشتن سطح علمی کارمندان و پزشکان مجموعه خدمات بی نظیری به زیبا جویان عزیز ارائه کنیم.

 

 

سخن مدیرکلینیک:

 

دکتر محمد علیزاده

به نام خالق زیبایی ها، زیبا جویی عزیز از اینکه کلینیک آراد را برای خدمات پوست و مو زیبایی خود انتخاب می کنید بسیار سپاسگذاریم و مانیز به نوبه خود وظیفه داریم که بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم و همیشه حق با زیبا جویان عزیز است.در پناه ایزد منان باشید.

 

 

خدمات کلینیک آراد اصفهان:

 

 • درمان پف چشم
 • کاشت مو
 • درمان ریزش مو
 • تزریق چربی و ژل
 • فرم دهی و زوایه سازی
 • لیفت صورت
 • هایفوتراپی
 • لیفت ابرو
 • تزریق ژل و چربی اندام ها
 • تزریق چربی
 • زیبا سازی واژن
 • هایفو تراپی
 • جوانسازی پوست

 

 

*ایرانی شایسته ی بهترین هاست*

 

 

موردی یافت نشد