یکی از تخفیف‌های رهیافت طب، تخفیف زمان­‌دار است. در این تخفیف ،لوازم پزشکی برای مدت زمان کوتاهی با تخفیفی باورنکردنی فروخته می‌شوند.رهیافت طب بهترین فروشنده‌ی آنلاین بلک‌فرایدی میباشد .

در خرید از رهیافت طب در بلک فرایدی با تخفیف‌های شگفت‌انگیزی روبرو هستید.اما این حراجی محدودیت زمانی دارد؛ یعنی فرصت خرید آن‌ها شمارش معکوس دارد که اگر تعلل کنید، صفر می­‌شود. برای خرید از حراج بلک‌فرایدی رهیافت طب اگر یک جفت چشم دارید، یک جفت دیگر هم قرض بگیرید تا چهارچشمی حواستان جمع تخفیف‌های طلایی باشد.


جمعه سیاه  یا بلک فرایدی چه روزی است؟

در این روز این امکان فراهم میشود که با تخفیفهای فوق‌العاده‌ و شگفت‌انگیز بتوانید تمام کالاهایی که مدت‌ها است به خریدشان فکر می‌کنید را در سبد خریدتان بگذارید . اگر فرصت‌های بی‌نظیر سال گذشته را برای خرید از دست داده‌اید، امسال حواس‌تان را جمع کنید تا تخفیف‌هایرهیافت طب را در روز ۸ آذر از دست ندهید.


بهترین تخفیف‌های رهیافت طب در بلک فرایدی 2019:

میکروکانولا G۲۲-۵۰mm

کانولا گیج ۲۲ و طول ۵۰ میلی متر برای وارد کردن فیلرها وسایر مواد قابل تزریق به پوست است و احتمال کبودی و خونریزی را کاهش می دهد 

تخیف لوازم پزشکی در بلک فرایدیدستگاه هیدروفرمینگ

هیدروفرمینگ ترکیب دستگاه هیدرومی با دستگاه RF است. آر اف استفاده در دستگاه هیدروفرمینگ جهت جوانسازی و رفع چین و چروک های پوست است.

تخفیف لوازم پزشکی در بلک فرایدیمایع لنز رنیو ۶۰ml

مایع لنز چند منظوره رنیو جهت از بین بردن روزانه پروتئین ها است و با خاصیت تمیز کننده ، ضد عفونی کننده و شستشوk دهنده که دارد برای نگه داری انواع لنزهای تماسی نرم مناسب می باشد .

تخفیف لوازم پزشکی  در بلک فرایدیمیکرونیدلینگ دکتر پن A۱w

دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن مدل A۱W قابل استفاده با باطری خارجی ، با سرعت بالا و قابلیت تنظیم دقیق سوزن خروجی و با دارا بودن ۵ سطح سرعت .

تخفیف لوازم پزشکی در بلک فرایدیدستگاه الکترولیز HI-Ness دیجیتال

دستگاه الکترولیز جهت از بین بردن مو های زائد

تخفیف تجهیزات پزشکی

کاتریج میکرونیدلینگ -نیدل۳۶

کاتریج میکرونیدلینگ ۳۶ پین مناسب برای آبرسانی ، روشن کننده و ...

تخفیف لوازم پزشکیلنز پک

لنز پک برای گذاشتن و برداشتن لنزهای تماسی بدون برخورد دست است که از قسمت لنز گذار که وظیفه جذب و انتقال لنز به چشم و قسمت لنز بردار که هنگام برداشتن لنز از عدسی استفاده میشود ، قاشقک که برای برداشتن لنز از جا لنزی استفاده میگردد و همچنین محفظه لنز و جعبه لنز می باشد .

تخفیف لوازم پزشکی در بلک فرایدیدستگاه برداشت مدل Combi۲۴ موتور سوئیس HR۱۵۱

دستگاه کامببی ۲۴ موتور سویس شامل یک میکرو موتور با وزن ۹۰گرم و درایو راه انداز میکروموتور و پدال پایی جهت راه اندازی راحتر به وسیله پا است

تخفیف لوازم پزشکی در بلک فرایدیتیغ برداشت دوسرتیز سایز ۰.۸ میلیمتر

تیغ کاشت مو دو سر تیز کیفیت A جهت برداشت مو

تخفیف لوازم پزشکی در بلک فرایدیدستگاه هیدرودرمی با ماسک حرارتی

تخفیف لوازم پزشکی در بلک فرایدی

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!