یکی از پرمصرف ترین تجهیزات پزشکی،سرنگ است.به همین دلیل هنگام خرید سرنگ و توجه به معیارهای انتخاب بهترین سرنگ ،اهمیت زیادی دارد.

یکی از پرمصرف ترین تجهیزات پزشکی،سرنگ است.به همین دلیل هنگام خرید سرنگ و توجه به معیارهای انتخاب بهترین سرنگ ،اهمیت زیادی دارد.


نکات مهم در خرید سرنگ

 هنگام خرید سرنگ باید به سرپیچی یا ساده بودن اتصال سرسوزن و سرنگ دقت کنید. معمولاًسرنگ های سرپیچی گرانتر از سرنگ های غیر سر پیچی می باشد.
هر چقدر حجم سرنگ کمتر باشد سر سوزن نیز کوتاه تر و تیز تر است.


یک سرنگ خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

 برای خرید سرنگ باید از ویژگی های یک سرنگ خوب اطلاع داشت. مهمترین جزء سرنگ، سر سوزن آن است . احساس دردی که در هنگام تزریق (قبل ورود مایع تزریقی) ایجاد میشود به دلیل سر سوزن سرنگ می باشد. سر سوزن های سرنگ در بهترین حالت سه برشه هستند. تمام سرسوزن های سرنگ های موجود در ایران دو برشه هستند. هر چقدر این برش ها دقیق تر باشد درد سرنگ ،هنگام ورود به پوست یا عضله کمتر می شود.

 

 

ovdn svk'

 

انواع سرنگ

  • سرنگ ساده یا سرنگ پستوندار ، که به سرنگ ۲ قطعه ای یا سرنگ ۳ قطعه ای نیز معروف می باشد.
  • سرنگ معمولی ، سرنگ ایمن و سرنگ هیپودرمیک
  • سرنگ سرپیچی یا سرنگ لائر اسلیپ و سرنگ غیرپیچی یا سرنگ لائرلاک 

اندازه سرنگ بر اساس حجم تزریق از ۱ سی سی تا ۷۰ سی سی متفاوت است. معمولاً برای تزریقات زیر پوستی یا وریدی از  حجم های پایین تر استفاده می شود و برای تزریق جریان با فشار کمتراز سرنگ های بزرگتر استفاده می شود. سرنگ های ۱۰ تا ۱۲ میلی در کاتتر ، اعمال پزشکی و یا لوله های پزشکی ،کاربرد دارد. سرنگ های ۲۰ تا ۷۰ میلی بیشتر برای شستشو استفاده می شود.

 

خرید سرنگ

برای خرید سرنگ که یکی از پرمصرف‌ترین محصولات پزشکی است، باید معیارهای مختلفی در نظر گرفت که هم استانداردهای لازم را داشته باشد و هم بتواند نیازهای مصرف‌کننده را برطرف کند؛ بنابراین بهتر است از نمایندگی‌های مجاز فروش تجهیزات پزشکی خرید کنید تا هم از ضمانت اصل بودن کالا مطمئن شوید و هم بتوانید بدون واسطه خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید.

شرکت رهیافت طب یک شرکت فروش تجهیزات پزشکی است.شرکت رهیافت طب 20  سال است که با استعانت از پروردگار متعال فعالیت خود را در کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی  شروع نموده است.

بعضی از سرنگهای موجود در رهیافت طب:

سرنگ لوئرلاک ۵ cc

خرید سرنگسرنگ لوئرلاک ۱۰cc

خرید سرنگسرنگ ۱ml انسولین UNOLOK

خرید سرنگسرنگ شیشه ای ا cc برند bd

خرید سرنگ

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!