تخت کاشت مو،یکی از مهم ترین تجهیزات پزشکی در زمینه ی کاشت مو و زیبایی است.طراحی تخت کاشت مو به گونی ای است که پزشکان و پرستاران همواره به راحتی به همه ی نواحی سر دسترسی دارند و از خونریزی بیمار بر روی تخت جلوگیری می شود و خود بیمار نیز در این شرایط احساس راحتی بیشتری دارد.

تخت کاشت مو و صندلی آرایشگاهی مخصوص کسانی است که قصد کاشت مو و انجام هرگونه عمل زیبایی را دارند.این تخت طوری تعبیه شده که به راحتی با قرار گرفتن سر بیمار روی صندلی، ناحیه پشتی سر بیمار بدون هیچ مشکلی قابلیت دسترسی پزشکان را دارد.

 

 تخت کاشت مو چند نوع است؟

تخت کاشت موی و جراحی دو موتوره
تخت کاشت مو و جراحی چهار موتوره

 

تخت زیبایی و آرایشگاهی چند نوع است؟

تخت زیبایی دو موتوره
تخت و صندلی زیبایی و آرایشگاهی مکانیکی


تخت کاشت مو باید چه امکاناتی داشته باشد؟ 

  • قابلیت تنظیم پشتی
  •  قابلیت تنظیم زیر پایی
  •  قابلیت تنظیم ارتفاع تخت کاشت مو
  •  قابلیت تنظیم زیر دستی 
  •  قابلیت تنظیم زیر سری
  •  ریموت کنترل
  • قابل شست و شو 
  •  قابلیت نصب چراغ جراحی 
  • چرخ ترمزدار 
  • قابلیت نصب رول بهداشتی برو روی تخت کاشت مو

 

رهیافت طب یکی از معروف ترین و خوشنام ترین تولید کنندگان تخت های پزشکی می باشد،این شرکت یکی از قدیمی ترین تولید کننده گان تجهیزات زیبایی در ایران است.تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در تخت های برقی زیبایی و پوست و کاشت مو را ازرهیافت طب بخواهید .ما کوشیده ایم همیشه با بالاترین کیفیت و در عین حال با نازلترین قیمت همواره همراه شما عزیزان باشیم. 

تخت های مخصوص کاشت مو و زیبایی موجود در رهیافت طب:

تخت زیبایی RB۲:

این دستگاه دارای دو موتور 8000 نیتون میباشد که از ارتفاع 45 تا 95 سانتی متر را جابجا کند همچنین موتور پشتی قسمت پشت و جلو پایی همزمان باز و بسته میکند. این تخت مناسب برای تمام مراکز و سالن های زیبایی جهت عمل های جراحی سر پایی، تزریق چربی ، تزریق ژل و بوتاکس ، لیزر موهای زائد صورت و بدن ، لیزر رفع تاتو ، لیفت و جوانسازی و پاکسازی صورت مناسب است و در رنگ های مختلف قابل ارائه است  .

 

فروش تخت کاشت موتخت دو موتوره RC۲N:

این تخت قابل استفاده در بیمارستان،کلینیک ها،مطب های پوست و مو، چشم پزشکی و لیپوساکشن جهت عمل های سرپایی،جراحی پوست، زیبایی، کاشت مو، فک، صورت و دندان، لیزر، تزریق ژل و بوتاکس  است و قابلیت تنظیم ارتفاع(تا 95 درجه سانتی متر)، پشتی(تا 90 درجه) با کنترل الکترونیکی 12 ولت میباشد.

 

فروش تخت کاشت مویونیت و تخت تمام دیجیتال کاشت مو RC full

یونیت و تخت کاشت مو مناسب برای عمل های Fut , Fit و ترکیبی

 

فروش تخت کاشت مو

 

تخت دو موتوره پوست مو و زیباییRC۲

این تخت قابل استفاده در بیمارستان،کلینیک ها،مطب های پوست و مو، چشم پزشکی و لیپوساکشن جهت عمل های سرپایی،جراحی پوست، زیبایی، کاشت مو، فک، صورت و دندان، لیزر، تزریق ژل و بوتاکس  که با بهترین موتور های  دانمارک ساخته میشود و قابلیت تنظیم ارتفاع(تا ۹۵ درجه سانتی متر)، پشتی(تا ۹۰ درجه) با کنترل الکترونیکی ۱۲ ولت دارد.

فروش تخت کاشت موتخت سه موتوره پوست مو زیبایی مدل RC۳

این تخت سه موتوره و فول اتومات است و قابل استفاده در بیمارستان،کلینیک ها،مطب های پوست و مو، چشم پزشکی و لیپوساکشن جهت عمل های سرپایی،جراحی پوست، زیبایی، کاشت مو، فک، صورت و دندان، لیزر، تزریق ژل و بوتاکس  میباشد.این تخت قابلیت تنظیم ارتفاع(تا 95 درجه سانتی متر)، پشتی(تا 90 درجه) و زیرپایی(تا 45 درجه) با کنترل الکترونیکی 12 ولت دارد

فروش تخت کاشت موتخت زیبایی RB۱

این تخت  دارای دو موتورپرقدرت جهت تنظیم پوزیشن مورد نظر اوپراتور میباشد که موتور بالابرنده  از ارتفاع ۴۵ تا ۹۵ سانتی متر را جابجا کند همچنین موتور پشتی قسمت پشت و جلو پایی همزمان باز و بسته میکند. این تخت مناسب برای تمام مراکز و سالن های زیبایی جهت عمل های جراحی سر پایی، تزریق چربی ، تزریق ژل و بوتاکس ، لیزر موهای زائد صورت و بدن ، لیزر رفع تاتو ، لیفت و جوانسازی و پاکسازی صورت مناسب است و در رنگ های مختلف قابل ارائه است  .

 

فروش تخت کاشت مو

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!