ترالی یکی از مهمترین تجهیزات بیمارستانی است که بسیار کاربرد زیادی دارد و برای بهبود اوضاع و شرایط بیماران بسیار حیاتی است . ترالی جزو تجهیزات هتلینگ بیمارستان است.

ترالی یکی از مهمترین تجهیزات بیمارستانی است که بسیار کاربرد زیادی دارد و برای بهبود اوضاع و شرایط بیماران بسیار حیاتی است . ترالی جزو تجهیزات هتلینگ بیمارستان است. ترالی واحد متحرکی است که تجهیزات پزشکی و دارو را در بیمارستان حمل میکند. داروها و تجهیزات ترالی از قبل آماده شده اند تا در زمان مورد نیاز بتوانند آن را سریع در اختیار اورژانس قرار دهند.

جنس ترالی باید خوب و با کیفیت باشد چون ترالی بیمارستان یکی از تجهیزات دو جهته است که  هم در احیای حال بیمار کمک میکند وهم به پرستاران و پزشکان در راحتی کارشان کمک میکند. مجهز کردن مراکز درمانی به  ترالی، علاوه بر آن که باعث رفاه حال بیماران میشود، باعث تسریع و بهبود درعملکرد پرستاران و پرسنل مراکز درمانی نیزمیشود.پرستاران با بهره مندی از ترالی به راحتی میتوانند به مجموعه ی کاملی از مهم ترین داروهای حیاتی و اورژانسی بیماران دسترسی پیدا کنند.

 

شما میتوانید ترالی بیمارستان را از رهیافت طب تهیه نمایید.در مجموعه رهیافت طب ،گروه های مختلف کالا و تجهیزات شامل تجهیزات پزشکی، ابزار کاشت مو، لنز، لوازم پزشکی خانگی و… با تنوعی منحصر به فرد به مشتریان عزیز عرضه می گردد.رسالت رهیافت طب محیا نمودن تمام اقلام تخصصی و عمومی پزشکی است همچنین این مجموعه با فراهم نمودن پشتیبانی قوی ، محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در اسرع وقت در اختیار آن ها قرار می دهد.

 

انواع ترالی موجود در رهیافت طب:

 

ترالی پانسمان بدون کشو با رویه ABS

فروش ترالی بیمارستان

ترالی طرح TR۱۰۴ H

 

فروش ترالی در شیراز

ترالی استیل TR۱۰۰فروش ترالی بیمارستان

ترالی الکتریک TR۱۰۶

 

فروش ترالی بیمارستان

ترالی تک کشو TR۱۰۱

فروش ترالی در شیراز

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!