تیغ sp90 یکی از ابزار مورد نیاز در کاشت مو است.شما میتوانید این تیغ را از فروشگاه رهیافت طب شیرازخریداری کنید.

مجموعه رهیافت طب با20 سال تجربه به طور رسمی از سال 78 یکی از شرکتهای پیشتاز در عرصه ی فروش تجهیزات پزشکی  و کاشت مو در ایران آغاز به کار کرده است و مدیران ارشد آن در طی این سالها در پی گسترش حیطه ی فعالیت و ارائه خدمات به روز بوده اند.

در حال حاضر رهیافت طب  آماده ارائه انواع به روزترین تکنولوژی تجهیزات دنیای پزشکی با بهترین کیفیت ،مناسبترین قیمت ،سریعترین زمان دسترسی و ضمانت و خدمات پس از فروش به عموم میباشد.

تمامی کالاهای ارائه شده توسط این فروشگاه اصلی است و سایت فروشگاه  کاملا به روزمیباشد،بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد رهیافت طب استفاده نمایید.

در مجموعه رهیافت طب ،گروه های مختلف کالا و تجهیزات شامل تجهیزات پزشکی، ابزار کاشت مو، لنز، لوازم پزشکی خانگی و… با تنوعی منحصر به فرد به مشتریان عزیز عرضه می گردد.

 

تیغ هایsp90 موجود در فروشگاه رهیافت طب:

تیغ Sp۹۰ انگلیسی (تک عددی)

تیغ کاشت SP۹۰  محصول شرکت انگلیسی swann morton میباشد.شرکت سوان مورتون در سال 1932 در شهر شفیلد انگلستان تاسیس شد و یکی از بهترین شرکت های دنیا در زمینه ساخت تیغه های جراحی، چاقو جراحی و دسته تیغ جراحی است.سوان مورتون انتخاب بسیاری از جراحان جهان است.

 این تیغ با کیفت مطلوب در سبد کالایی رهیافت قرار دارد.محصول فوق با ضمانت کیفت و اصالت قابل ارائه میباشد.

این محصول بصورت تک عددی  قابل ارایه به مراکز کاشت مو میباشد.

 

تیغ Sp۹۰ انگلیسی

 

تیغ Sp۹۰ هندی (تک عددی)

 

تیغ کاشت SP۹۰ محصول شرکت هندی paramount که با سابقه طولانی ساخت تیغ های جراحی است .محصول فوق با ضمانت کیفت و اصالت قابل ارائه است.

تیغ Sp۹۰ هندی

 

تیغ کاشت SP۹۰ هندی( بسته ای)


تیغ کاشت SP۹۰ هندی( بسته ای)

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!