سوهان برقی مهمترین وسیله برای کاشت ناخن است.سوهان برقی علاوه بر اینکه بیشترین کاربرد را در سالن‌های زیبایی دارد، می‌تواند یک وسیله شخصی و خانگی هم باشد.

سوهان برقی مهمترین وسیله برای کاشت ناخن است.سوهان برقی علاوه بر اینکه بیشترین کاربرد را در سالن‌های زیبایی دارد، می‌تواند یک وسیله شخصی و خانگی هم باشد.سوهان برقی ، هم نتیجه بهتری نسبت به سوهان‌های دستی دارد و هم نیاز به صرف وقت کمتری است. این وسیله در مانیکور و پدیکور ناخن استفاده میشود.


مزایای استفاده از سوهان برقی در خانه:

1. صرفه‌جویی در زمان

2. قابل استفاده برای مردان و زنان

3. شکل دادن به ناخن‌ها با کمترین هزینه

4. مرتب کردن پوست اطراف ناخن دست و پا به طور کاملا شخصی و بهداشتی

5. مناسب از بین بردن پینه‌های پوست


تنوع سوهان برقی در بازار ایران زیاد است و همین مسئله، انتخاب را سخت می کند. اصالت دستگاه، مهم ترین نکته هنگام خرید سوهان برقی است.امروزه برند های محبوب و معروف این دستگاه نیز به صورت کپی از چین وارد ایران میشود و تشخیص این مسئله بسیار سخت است، پس مطمئن ترین راه برای خرید یک سوهان برقی اصل، خرید آن با ضمانت شرکت اصلی آن می باشد.شما میتوانید این دستگاه را از رهیافت طب تهیه نمایید.

در مجموعه رهیافت طب ،گروه های مختلف کالا و تجهیزات شامل تجهیزات پزشکی، ابزار کاشت مو، لنز، لوازم پزشکی خانگی و… با تنوعی منحصر به فرد به مشتریان عزیز عرضه می شود.رسالت رهیافت طب ،محیا نمودن تمامی اقلام تخصصی و عمومی پزشکی است همچنین این مجموعه با فراهم نمودن پشتیبانی قوی ، محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در اسرع وقت در اختیار آن ها قرار می دهد.

 

سوهان برقی موجود در رهیافت طب:

 

سوهان برقی مدل کامبی H۲۵۰

 فروش سوهان برقی

سوهان برقی رنه توربو فایل

دستگاه برداشت مدل رنه توربو فایل با طراحی زیبا و سبک شامل یک هندپیس سبک و خوش دست،دارای کلید چپ گرد و راست گرد با طراحی ارگونومیک ،پرقدرت و ۲۰۰۰۰ دور است  

 

فروش سوهان برقی

 

 

سوهان برقی مدل کامبی ۲۴ موتور سوییسی

 

فروش سوهان برقی

سوهان برقی مایتی آرایشی

دستگاه مایتی آرایشی شامل یک میکرو موتور با وزن ۱۳۵ گرم و درایو راه انداز میکروموتور و پدال پایی جهت راه اندازی راحتر به وسیله پا است

 

فروش سوهان برقی

 

 

 

سوهان برقی رنه ۱۰۷

 

فروش سوهان برقیسوهان برقی توربو شارژ

دستگاه برداشت توربو شارژ با طراحی بسیار زیبا و سبک با هندپیس موتور القایی ، سیستم چپگرد و راستگرد ، پر قدرت و ۳۵۰۰۰ دور است .

فروش سوهان برقیسوهان برقی رنه ۵۰۳

دستگاه برداشت مدل رنه ۵۰۳ با طراحی زیبا و سبک شامل یک پدال پایی برای کنترل به وسیله پا ، سیستم چپگرد و راست گرد و یک میکرو موتور با وزن ۱۲۵گرم ،پرقدرت و ۲۰۰۰۰ دور است 

 

فروش سوهان برقی

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!