امروزه افراد زیادی از لنز استفاده می کنند. بعضی از افراد از لنز برای درمان مشکلات چشم خود و بعضی دیگر نیز برای افزایش زیبایی خود از لنز استفاده میکنند.به لنزهای درمانی، لنزهای طبی وبه لنزهایی که برای زیبایی و تغییر رنگ چشم استفاده می شود ، لنز زیبایی میگویند.

 

در سالهای اخیر سيستم  نگهداري لنز تغيير کرده است.استفاده مكرر از لنزچشم باعث میشود يك سري آلودگي روی سطح لنز توسط مواد اشكي،ميكرو ارگانيسم ها و آلاينده هاي محيطي ایجاد شود شما میتوانید با قرص  لنز تمامی این جرم ها را از بین ببرید . در تركيب محلول های لنز بيش از 60 نوع پروتئين وجود دارد و پس از هر بار استفاده از لنز طبی مقادير قابل توجهي رسوبات پروتئيني و چربي روي لنز ایجاد میشود و باعث كاهش ديد، عدم راحتي و حتي عفونتهاي چشمي مي شود.

 

لنز بعد از هر بار استفاده باید کاملا ضدعفونی شود قطره های چشمی و محلولهای نگهداری کنتاکت لنز هر دو فرآورده های دارویی هستند و باید دارای خواص پایداری، تاثیر گذاری، استریل و سالم باشد.پروتئین های زیادی در ترکیب محلول های لنز وجود دارد که پس از هر بار استفاده از لنز مقدار قابل توجهی رسوبات چربی و پروتئینی روی آن تشکیل می شود که باعث ناراحتی و کاهش دید می شوند. باید لنز را از این مواد پاک کرد تا چشم احساس راحتی کند.

 

 

قرص لنز

 

 باید هر ماه یک بار با استفاده از قرص لنز،لنزها  را از رسوبات پاک کنید.برای این کار باید  ابتدا باید یک قرص لنز را بردارید و آن را در محلول مخصوص لنز حل کنید  و لنزها را به مدت سه تا چهار ساعت درون محلول آغشته به قرص نگه دارید و سپس لنز را شسته و محلول را نیز عوض کنید و لنزها را برای پاک شدن از بقایای رسوبات قرص به مدت 10 ساعت در محلول جدید قرار دهید.

در انتخاب محلول لنز به چند فاکتور باید توجه شود : 1- از بین بردن میکرو ارگانیسم ها 2- حذف رسوبات از سطح لنز3 –حذف پروتئین و چربی از لنز 4- خاصیت ضد آلرژی و ضد باکتریایی5- افزایش رطوبت سطح لنز6- سازگاری با متریال لنز و مواد اشکی 7- عدم تغییر پارامترهای لنز .
 

شما میتوانید قرص لنز را از فروشگاه رهیافت طب تهیه نمایید.رهیافت طب مرجع تخصصی خرید محصولات پزشکی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند تجهیزات کاشت مو، تجهیزات پزشکی، تجهیزات کلینیکی و اتاق عمل و وسایل مصرفی پزشکی با تنوعی بی‌نظیر در رهیافت طب عرضه می‏‏‏‌شوند.

 

قرص لنز eye see موجود در رهیافت طب:

این قرص محصول کشور هلند است وبرای از بین بردن پروتئین های سطح لنز استفاده میشود.این محصول دارای ضمانت اصالت کالا از رهیافت طب می باشد.

 

قرص لنز

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!