تبدیل پانچ برداشت مو برای نگهداری و فیکس کردن تیغ برداشت درون میکروموتور ها و هندپیس های جراحی برداشت مو است .شما میتوانید تبدیل پانچ برداشت مو را از رهیافت تهیه نمایید.

رهیافت طب مرجع تخصصی خرید محصولات پزشکی درشیراز است . گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند تجهیزات کلینیکی وتجهیزات اتاق عمل و تجهیزات کاشت مو و زیبایی و لنز طبی و رنگی و تجهیزات پزشکی خانگی و ... با تنوعی بی‌نظیر در رهیافت طب شیراز عرضه می‏‏‏‌شوند.

مهمترین هدف رهیافت طب شیراز قرار دادن طیف وسیعی از محصولات پزشکی در اختیار مشتریان گرامی است تا نیازمندی های آن ها را در زمینه سلامت و درمان برطرف نماید. همچنین این مجموعه با فراهم نمودن پشتیبانی قوی ، محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در اسرع وقت در اختیار آن ها قرار می دهد. کاربران و مشتریان رهیافت طب می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت رهیافت طب را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری رهیافت طب است.

تعدادی از تبدیل پانچ برداشت مو موجود در رهیافت طب شیراز:

 تمام این محصولات دارای ۳۰ روز بیمه کیفیت از رهیافت طب میباشند.

تبدیل پانچ مدل P۱۰۳

 استفاده از این تبدیل سبب حذف لرزش های تیغ و افزایش زاویه دید در ناحیه برداشت میشود که سبب افزایش دقت برداشت است . این مدل جهت نگه داری تیغ های سایز ۱-۱.۱-۱.۲ است 

 

تبدیل پانچ برداشت

تبدیل پانچ مدلP۱۰۷

 این تبدیل بدون لرزش است و قابلیت اتوکلاو با تمامی روش هارادارد. این مدل جهت نگه داری تیغ های سایز ۱-۱.۱-۱.۲ است .

 

تبدیل پانچ برداشت موتبدیل پانچ مدل P۱۰۱

 این تبدیل بدون لرزش است و قابلیت اتوکلاو با تمامی روش هارادارد. این مدل جهت نگه داری تیغ های سایز ۱-۱.۱-۱.۲ است 

 

تبدیل پانچ برداشت مو

تبدیل پانچ مدلP۱۰۵

 این تبدیل بدون لرزش است و قابلیت اتوکلاو با تمامی روش هارادارد. این مدل جهت نگه داری تیغ های سایز ۰.۸- ۰.۹-۱-۱.۱-۱.۲ میلیمتر است .

 

تبدیل پانچ برداشت مو

تبدیل پانچ تیغ برداشت مدلP۱۰۲

 این تبدیل بدون لرزش است و قابلیت اتوکلاو با تمامی روش هارادارد. این مدل جهت نگه داری تیغ های سایز ۱-۱.۱-۱.۲ است 

 

تبدیل پانچ برداشت مو

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!