پاور وب ،ساده‌ترین وسیله برای تمرین مچ دست و انگشتان میباشد. جنس این پاور وب از لاستیک نرم است که کیفیت و دوام خوبی دارد و بسیار سبک‌ میباشد .

پاور وب ،ساده‌ترین وسیله برای تمرین مچ دست و انگشتان میباشد. جنس این پاور وب از لاستیک نرم است که کیفیت و دوام خوبی دارد و بسیار سبک‌ میباشد .

پاور وب، یکی از محصولات ورزشی است که ضمن سبکی ابزار بسیار مناسبی جهت جبران کمبود فعالیت دست و ایجاد تمرکز و نشاط برای افراد میباشد. اگر شما به علت سفتی، ورم و یا درد در مچ و کف دست برای انجام کارهای روزانه مشکل دارید، انجام حرکات ورزشی مناسب کمک زیادی به شما میکند. فیزیوتراپ ها برای تقویت مچ دست بسته به شرایط فرد، تمرین های خاصی را پیشنهاد می کنند. برخی از این حرکات به وسعت دامنه حرکت مفصل کمک می کنند و برخی دیگر کارایی عضلات و تاندون ها را به کمک حرکات کششی بهبود می بخشند. دست قوی در بیشتر ورزش ها اهمیت دارد، زیرا از بخش های بسیار فعال و مورد استفاده در بدن به شمار میرود. 

 

پاور وب

 

شما میتوانید پاور وب مورد نیاز خود را از رهیافت طب تهیه نمایید.در مجموعه رهیافت طب ،گروه های مختلف کالا و تجهیزات شامل تجهیزات پزشکی، ابزار کاشت مو، لنز، لوازم پزشکی خانگی و… با تنوعی منحصر به فرد به مشتریان عزیز عرضه می گردد.رسالت ما محیا نمودن تمامی اقلام تخصصی و عمومی پزشکی است همچنین این مجموعه با فراهم نمودن پشتیبانی قوی ، محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در اسرع وقت در اختیار آن ها قرار می دهد.

از ویژگی‌های پاور وب موجود در رهیافت، سادگی، تنوع، قیمت کم و مهم‌تر ازهمه کارایی بالای آن است که سلامتی، نشاط، تندرستی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پاوروب  رهیافت طب طوری طراحی شده که بتوان تمرین زیادی با آن انجام داد تا انگشتان و مچ دست تقویت شود. این پاوروب ژله ای با توجه به طول انگشتان دست دارای سوراخ های متعددی با فاصله های مختلف می باشد. این پاور وب مزیتهای منحصر به فردی دارد و با توجه به قدرت انگشتان دست دارای مقاوت هایی همچون سنگین، متوسط، و سبک می باشد .

 

پاور وب رهیافت طب

صفحه ی ژله ای مخصوص تقویت پنجه در سه مقاومت

 

پاور وب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

1 دیدگاه