چند سال است که در ایران برای بسته بندی ابزار پزشکی و دندانپزشکی در فرایند استریل و اتوکلاو کردن ،از پاکت استریل اتوکلاو استفاده میشود. یکی از اولین و شناخته شده ترین برندهای رول های استریل برند وی پک ( YIPAk) میباشد.

چند سال است که در ایران برای بسته بندی ابزار پزشکی و دندانپزشکی در فرایند استریل و اتوکلاو کردن ،از پاکت استریل اتوکلاو استفاده میشود. یکی از اولین و شناخته شده ترین برندهای رول های استریل برند وی پک ( YIPAk) میباشد.

 پاکت استریل اتوکلاو جایگاه و محبوبیت قابل توجهی در سطح بهداشت جهانی و همچنین بسته بندی تجهیزات پزشکی دارد چون به خوبی ابزارآلات را  استریلیزاسیون میکند و در برابر نفوذ باکتری ها مقاوم میباشد. 


یکی از مزیت های پک استریل اتوکلاو ماندگاری طولانی مدت استریلیتی پک ها می باشد که بسته به شرایط انبار و نگهداری آنها می توانند تا 9 ماه استریل باقی بمانند که در مقایسه با پارچه که حداکثر مدت نگهداری آنها دو هفته می باشد ویژگی متمایز کننده ای محسوب می شود. همچنین کاغذهای مدیکال بر خلاف پارچه هنگام استفاده روی ابزار پرز ایجاد نمیکند و باعث اثر سو بر بیمار نمی شود.

مزیت های دیگر پاکت استریل اتوکلاو : 

  • قابلیت چسباندن ساده
  • ماندگاری بالای استریل ( ابزار استریل را تا مدت زمان بالاتری نگه می دارد ) 
  • امکان استریل مناسب
  • ضد باکتری و میکروب

 

شما میتوانید پک استریل اتوکلاو را از رهیافت طب تهیه نمایید.شرکت رهیافت طب 20  سال است که با استعانت از پروردگار متعال فعالیت خود را در کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی  شروع نموده است.این شرکت علاوه بر فروش تجهیزات پزشکی با دارا بودن متخصصین کار آزموده در رشته های الکترونیک ، مهندسی پزشکی ، لیزر و مکانیک  با بومی سازی دانش فنی در زمینه طراحی ، ساخت ، تعمیر  دستگاه های پزشکی توانسته است خدمات قابل قبولی را برای این بخش به ارمغان بیاورد.

 

پک استریل اتوکلاو موجود در رهیافت طب:

مناسب برای استریل و ضدعفونی کردن ابزار و تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی می باشد.

 

پک استریل اتوکلاو

 

شرکت سازنده  این پک  YIPAk میباشد و قابل استفاده برای استریل  و ضدعفونی کردن در فرایند استریل و اتوکلاو کردن کلیه ابزار و تجهیزات دندان پزشکی یا پزشکی است تا از آلودگی به محصول جلوگیری شود . این محصول دارای ضمانت اصالت کالا از رهیافت طب می باشد .تعداد 200 عدد در هر بسته موجود است . 


این پاکت ها در سایز ها و مدل های مختلف دیگری موجود می باشند .سایز دقیق این پک (1/4 10* 1/2 3) 90mm*260mm است. مطابق با استانداردهای بین المللی از قبیل ISO 9001 ، ISO11607 ،EN868-2،3،5 می باشد . 
 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!