چراغ جراحی یکی از ابتدایی ترین و مهمترین وسایلی است که در اتاق های عمل برای روشن کردن موضع جراحی و مشاهده بهتر اندام یا حفره های بدن استفاده میشود.

چراغ های جراحی مختلفی در فروشگاه رهیافت طب وجود دارد .شما میتوانید چراغ جراحی مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه نمایید.شرکت رهیافت طب  ارائه دهنده  خدمات و محصولاتی با بهترین کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی و ساخت و تعمیر دستگاههای پزشکی با بیش از20 سال تجربه، آماده  دریافت سفارشات از صاحبان کسب و کار در زمینه های مذکور در سراسر کشور می باشد.


مهمترین ویژگی های چراغ جراحی موجود در رهیافت طب

• برخورداری از نور کافی ، متناسب با هر نوع عمل جراحی
• برخورداری از نوری مشابه با نور روز
• ایجاد نور سرد با استفاده از فیلترهای نوری مناسب
• قابلیت نفوذ نور در عمق منطقه عمل
• ایجاد حداقل سایه در منطقه عمل
• بهداشتی بودن محیط چراغ
• سادگی ساختار و سهولت تنظیم چراغ
• داشتن تنوع و مدولار بودن لایت هد برای به دست آوردن مناسبترین شدت روشنایی و اندازه منطقه

چراغ سیالتیک نور و روشنایی لازم را برای جراح فراهم میکند تا بتواند به سادگی بافت ها و قسمت هایی که در طی عمل جراحی در گیر است را ببیند.

 

چراغ جراحی

 

 چراغ جراحی باید نوری مشابه نور روز تولید کند تا از خطای رنگ ها جلوگیری کند و نباید دمای محیط اتاق عمل را بالا ببرد.
 به طور معمول یک چراغ جراحی از یک یا چند قسمت نوری تشکیل شده است که به یک بازوی معلق متصل شده‌اند و این بازو می‌تواند حرکات عمودی و دایره‌وار را فراهم کند.

 چندین نوع منبع نوری مختلف وجود دارد؟

لامپ‌های رشته‌ای معمولی، لامپ‌های گازی و چراغ‌های LED

 چراغ‌هایی که از LED استفاده می‌کنند از چراغ‌های با لامپ معمولی گران‌تر هستند اما مزیت‌هایی نیز دارند. ادعای تولید‌کنندگان این است که از LEDهایی استفاده می‌کنند که نورهای مادون‌قرمز و ماورای بنفش از آن‌ها ساطع نمی‌شود؛ بنابراین گرمای کمتری تولید می‌شود؛ همچنین اینگونه لامپ‌ها عمر بیشتری نسبت به لامپ‌های معمولی دارند و نور آنها به تدریج کاهش پیدا می‌کند؛ بنابراین خطر خاموش شدن ناگهانی در هنگام جراحی از بین می‌رود. در چراغ‌های با نور LED می‌توان کنترل بیشتری بر سایه‌های مزاحم داشت.

 برای کاهش اثرات گرمایی در چراغ‌هایی که لامپ‌های رشته‌ای دارند از فیلترهایی استفاده شده است که نور مرئی را عبور می‌دهند اما از انتشار گرما جلوگیری می‌کنند.

 
 

چراغ تک ال ای دی پرتابل

چراغ تک LED پرتابل با نور سرد با قابلیت نصب بر روی سقف ، دیوار ، و انواع تخت های جراحی و زیبایی و قابل استفاده در کلینیک های زیبایی

 

چراغ جراحی

چراغ ال ای دی پرتابل

چراغ جراحی LED با نور سرد با قابلیت نصب بر روی سقف ، دیوار ، و انواع تخت های جراحی و زیبایی و قابل استفاده در کلینیک های زیبایی

 

چراغ جراحی

چراغ هالوژن پرتابل

چراغ  هالوژن پرتابل اتاق عمل با قابلیت نصب بر روی سقف ، دیوار ، و انواع تخت های جراحی و زیبایی و قابل استفاده در کلینیک های زیبایی

 

چراغ جراحی

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!