سوهان برقی از مهم‌ترین ابزارآلات کاشت و فرم دهی به ناخن محسوب می‌شود. این دستگاه قسمت‌های ناهموار و یا شکسته شده ناخن را صاف می‌کند و باعث یکدست سازی ناخن می‌شود. 

بررسی سوهان برقی نیل مستر 

سوهان برقی یکی از دستگاه‌های پرکاربرد بوده که برای ناخن کارها و کسانی که کاشت ناخن و مانیکور و پدیکور انجام می‌دهند، مناسب است. مانیکور و پدیکور برای زیبایی ظاهری دست و پا و همچنین سلامت ناخن‌ها بسیار مفید است که می‌توان از سوهان برقی برای انجام این کار کمک گرفت. در ادامه با انواع سر سوهان‌ها آشنا خواهیم شد و نحوه استفاده هر کدام را ذکر می‌کنیم. برای استفاده از سوهان برقی باید به نکاتی توجه داشته باشیم که هنگام استفاده و یا به‌ مرور زمان دچار مشکل نشویم و یا این دستگاه دچار اختلال نشود. یکی از برندهایی که می‌توان در بررسی سوهان برقی یادآور شد برند نیل مستر است.

سوهان برقی نیل مستر دارای انواع گوناگونی هستند که می‌توانید از میان آنها مناسب‌ترین را برای کار خود انتخاب کنید. این دستگاه ساخت کشور چین است که از لحاظ قیمت هم متنوع است. برای دیدن انواع سوهان های برقی به سایت ما مراجعه کنید. در ادامه با انواع مدل سوهان برقی نیل مستر آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

بررسی سوهان برقی نیل مستر

معرفی انواع سوهان برقی نیل مستر 

قبل از معرفی با چند مورد از سری سوهان‌ها آشنا شوید. سپس سوهان برقی‌های نیل مستر را مورد بررسی قرار خواهیم داد. سر سوهان مخروطی برای سطح و روی کوتیکول استفاده می‌شود. سر سوهان گرد برای کار با کوتیکول طراحی شده است. سر سوهان شنی برای بهبود بخشیدن به حالت و فرم ناخن استفاده می‌شود. سر سوهان حبابی برای ترمیم کردن حباب‌های مختلف روی ناخن استفاده می‌شود. سر سوهان گرد برای طراحی روی ناخن استفاده می‌شود. سر سوهان مخروطی برای تمییز کردن فرم ناخن‌های کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. سر سوهان پاک کننده زیر ناخن هم که از اسمش پیداست برای تمیز کردن زیر ناخن و زاویه دادن به ناخن استفاده می‌شود. بافر ناخن هم برای براق شدن و تمیزی سطح ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حال به معرفی سوهان برقی نیل مستر می‌پردازیم که انواع مدل‌های مختلفی از آن تولید و عرضه شده است. این برند محصول کشور چین بوده و در ادامه انواع آن را همراه با مزایا و معایبش نام خواهیم برد.

 

سوهان برقی نیل مستر Nail Master ZS-601

این سوهان برقی از مدل‌های نیل مستر دارای کیفیت مناسبی است و برای مصارف خانگی کاربرد دارد. اما ناخن کاران حرفه‌ای و کسانی که در طول روز مشغول فعالیت هستند این دستگاه نمی‌تواند نیاز آنان را برطرف سازد؛ بهتر است ناخن کارهای حرفه‌ای از مدل‌های دیگر سوهان برقی استفاده کنند.

ظاهر این دستگاه قابل پسند مشتریان بوده و از زیبایی چشم گیری برخوردار است. دور موتور این دستگاه 25000 دور در دقیقه کار می‌کند و جنس دسته از استیل ضد زنگ تهیه شده است. قیمت این مدل نیز نسبت به کارایی که دارد مناسب است. همچنین وزن دسته این دستگاه 115 گرم است که هنگام دست گرفتن اذیت نخواهید شد. از معایب این دستگاه می‌توان به استفاده کوتاه مدت از آن در طول روز اشاره کرد.

ظاهر این دستگاه طوری تعبیه شده که در جلوی این دستگاه چراغ قرمز کوچکی قرار دارد که هنگام روشن بودن دستگاه این چراغ نیز روشن خواهد شد. در کناره‌های این دستگاه هم نگهدارنده هندپیس دستگاه قرار دارد؛ هم چنین این دستگاه دارای پدال پایی است که این پدال دارای ابعاد کوچک و مناسب می‌باشد. هنگام کار با این دستگاه احساس خستگی نخواهید کرد زیرا وزن دسته سبکی دارد و هنگام کار لرزش و صدای کمی تولید می‌کند.

 

سوهان برقی نیل مستر Nail Master 603

این مدل سوهان برقی هم از زیرشاخه‌های نیل مستر و ساخت کشور چین است که مناسب برای مصارف شخصی و خانگی می‌باشد. شکل ظاهری این دستگاه از زیبایی قابل توجهی برخوردار است و همچنین کیفیت خوبی دارد. البته این دستگاه از روی دستگاه سوهان برقی ماراتن ساخت کره جنوبی کپی برداری شده و باید هنگام خرید دقت داشته باشید.

دور موتور این دستگاه نیز همانند نیل مستر 601 دارای 25000 دور در دقیقه است. جنس دسته هم ضد زنگ است و همانند سوهان برقی نیل مستر 601 برای مصارف طولانی مدت مناسب نیست. وزن دستهٔ این دستگاه حدوداً 130 گرم است و در جلوی این دستگاه چراغ قرمز کوچکی قرار دارد که نشان دهنده روشن یا خاموش بودن دستگاه است. این سوهان برقی دارای کنترل سرعت چرخش سوهان است و همچنین این دستگاه پدال پایی دارد که در پشت این سوهان برقی یک دکمه برای تنظیم روی حالت پدال پایی و یا دستی قرار دارد.

 

سوهان برقی نیل مستر 30000

این سوهان برقی دارای کیفیت خوبی است و نسبت به قیمت آن کارایی خوبی دارد. دسته این دستگاه دارای وزن 160 گرم است که این دسته از جنس فلز و یا پلاستیک فشرده است؛ این دسته هنگام کار لرزشی ندارد و می‌توانید هنگام استفاده از این دستگاه لذت ببرید بدون هیچ گونه تولید صدا و ایجاد لرزشی در هنگام کار.

در جلوی این دستگاه چراغ سبز رنگی وجود دارد که نشان دهنده روشن یا خاموش بودن دستگاه است. این مدل از سوهان برقی همانند مدل‌های قبل دارای کنترل سرعت است که از دور 0 تا 30000 می‌توانید آن را تغییر دهید. این دستگاه دارای دو کلید یا دکمه و هندپیس است که دکمه اول برای روشن یا خاموش کردن دستگاه است و دکمه دیگر برای تغییر جهت گردش این دستگاه است. دستگاه سوهان برقی نیل مستر مدل 30000 دارای ابعاد نسبتاً کوچکی است و قابل حمل است. ظاهر این دستگاه قابل قبول است و می‌توانید از آن به عنوان مصرف خانگی استفاده کنید.

 

سوهان برقی نیل مستر Nail Master CJ-DM006

این دستگاه سوهان برقی برای ناخن کارها بسیار حائز اهمیت است؛ همچنین می‌توان به عنوان یکدست کردن و صاف کردن سطح ناخن استفاده کرد. این دستگاه از لحاظ کارایی و کیفیت مورد تأیید واقع شده است و شما می‌توانید از آن برای مصارف خانگی و سالن‌های آرایشی استفاده کنید. برای کاشت ناخن از این دستگاه استفاده می‌شود و بدون آن کاشت معنایی ندارد؛ این دستگاه نسبت به کارایی که دارد مقرون به صرفه است و همین‌طور هنگام کار با آن هیچ لرزش و صدایی از خود تولید نمی‌کند و شما می‌توانید در آرامش با آن کار کنید.

این دستگاه همچنین قابلیت تنظیم سرعت دارد و می‌توانید سوهان‌های آن را تعویض کنید و متناسب با ظرافت کارتان سوهان دیگری انتخاب کنید. این سوهان برقی هنگام کار صدا و لرزش خیلی کمی تولید می‌کند که متوجه آن نخواهید شد؛ دسته این دستگاه هم سبک است و کار با آن شما را خسته نمی‌کند.

 

سوهان برقی نیل مستر مدل LUGX LG3-3

این سوهان برقی که زیرمجموعه‌ای از نیل مسترها است دارای قابلیت تنظیم سرعت چرخش سری سوهان به دلخواه کاربر است و همچنین دور موتور این دستگاه 35000 دور در دقیقه است. این دستگاه قابلیت تبدیل شدن پدال پایی به دستی و بالعکس را دارد. از مزیت‌های دیگر این دستگاه می‌توان به قابلیت تعویض کردن سری سوهان اشاره کرد که یکی از مزیت‌های عالی این دستگاه محسوب می‌شود. هنگام کار با این دستگاه صدا و لرزش را کمی احساس می‌کنید؛ این دستگاه دارای دسته سبکی است که هنگام کار با آن دست شما خسته نخواهد شد.

 

سوهان برقی نیل مستر مدل DM-202

این دستگاه هم مانند دستگاه‌های سوهان برقی وظیفه صاف و یکدست سازی سطح ناخن را بر عهده دارد و اصلی‌ترین وظیفه آن کمک در کاشت ناخن است. قیمت این دستگاه مناسب است و از مزیت‌های آن می‌توان به دور موتور بالای 35000 دور در دقیقه اشاره کرد؛ در جلوی این دستگاه دکمه‌ای تعبیه شده تا چرخش آن و سرعت را کنترل کنید و دکمهٔ دیگری برای روشن و خاموش کردن دستگاه؛ همچنین سوکت اتصال دسته این دستگاه هم روی آن قرار دارد.

این دستگاه دارای ترانس، قلم سوهان، پایه نگهدارنده دستگاه و چند عدد سوهان فلزی و پدال می‌باشد. از دیگر مزایای این دستگاه می‌توان به سبک بودن دسته اشاره کرد که وزنی حدوداً 160 گرم دارد و از جنس پلاستیک فشرده و فلز است و هنگام کار با این مدل از دستگاه نیل مستر احساس لرزش و یا صدایی نمی‌کنید؛ پدال پایی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده دارای ابعاد کوچک و باکیفیت است که این پدال قابلیت قطع و وصل دستگاه را دارد و همچنین دور موتور توسط دیمر تنظیم می‌شود.

نتیجه گیری 

سوهان برقی از مهم‌ترین ابزارآلات کاشت و فرم دهی به ناخن محسوب می‌شود. این دستگاه قسمت‌های ناهموار و یا شکسته شده ناخن را صاف می‌کند و باعث یکدست سازی ناخن می‌شود. برای خرید سوهان برقی اگر مبتدی هستید حتماً از راهنما و مربی خود مشورت بگیرید و بهترین مدل از سوهان برقی را متناسب با کاری که انجام می‌دهید انتخاب کنید. به این منظور می توانید با مشاوران رهیافت طب در تماس باشید و بهترین محصول متناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

برای ژلیش، مانیکور و پدیکور ناخن هم از این دستگاه استفاده می‌شود. همان‌طور که در بالاتر به آن اشاره کردیم این دستگاه دارای یک قلم است که سر این قلم مته‌ای قرار دارد که سوهان‌های مختلف می‌توان روی آن جای گذاری کرد. البته بسیاری از سوهان‌های برقی وجود دارند که سری ثابت دارند و شما نمی‌توانید آن را تغییر دهید؛ بستگی به کاری که انجام می‌دهید می‌توانید سوهان‌های مختلفی خریداری کنید که باکیفیت باشند و پس از مدتی دچار زنگ زدگی و یا آسیب نشوند.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با انواع سوهان برقی نیل مستر، معایب و مزایای آن آشنا کنیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را متناسب با کاری که انجام می‌دهید داشته باشید. ممنون که ما را همراهی کردید خوشحال می‌شویم تا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!