یکی از محبوب‌ترین سوهان‌های برقی که جزء پرفروش‌ترین مدل‌ها است، سوهان برقی استرانگ است؛که در این مقاله به طور کامل و جامعه به بررسی این دستگاه پرکاربرد پرداخته‌ایم.

بررسی سوهان برقی استرانگ

سوهان برقی امروزه به یک وسیله پرکاربرد تبدیل شده است. سوهان برقی را امروزه نه تنها افرادی که کار کاشت ناخن پدیکور و ترمیم انجام می‌دهند به این دستگاه نیاز دارند، بلکه خانم‌های خانه دار نیز امروزه از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند.

به دلیل محبوب بودن دستگاه‌های سوهان برقی، برندهای مختلف در طرح‌ها و مدل‌های متفاوت وارد بازار شده‌اند و خرید بین این برندها کمی دشوار است. یکی از محبوب‌ترین سوهان‌های برقی که جزء پرفروش‌ترین مدل‌ها است، سوهان برقی استرانگ است؛ که در این مقاله به طور کامل و جامعه به بررسی این دستگاه پرکاربرد پرداخته‌ایم.

بررسی سوهان برقی استرانگ

 

معرفی سوهان برقی استرانگ:

امروزه افراد بسیاری به زیبایی ناخن‌ها اهمیت می‌دهند و از سوهان برقی علاوه بر سوهان کشی ناخن برای ریمو ناخن، ترمیم ناخن، مانیکور روسی و کارهای دیگر نیز استفاده می‌کنند. البته کیفیت سوهان برقی و برند آن بسیار مهم است.

سوهان برقی استرانگ یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار، از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و یکی از دستگاه‌های پرفروش سوهان برقی است که امروزه در مکان‌‌‍ هایی مانند آرایشگاه‌ها و منازل بسیار دیده می‌شود.

سوهان برقی استرانگ در طرح‌ها و مدل‌های مختلف در بازار موجود است. این دستگاه که ساخت کشور کره است توانسته با ارائه کیفیت بسیار بالا جایگاه بسیار عالی در بین سوهان‌های برقی پیدا کند و ناخن کارهای بسیاری را به خود جذب کند.

 

ویژگی‌های سوهان برقی استرانگ:

سوهان برقی استرانگ ویژگی‌های خاصی دارد و این ویژگی‌ها و کیفیت این دستگاه باعث شده است تا به یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های سوهان برقی تبدیل شود. در ادامه با ویژگی های این دستگاه آشنا خواهیم شد.

دورموتور بالا:

سوهان برقی‌ استرانگ دارای دور موتور 35000 است و این قدرت موتور به ناخن کارها کمک می‌کند تا به سرعت کارهای مانند مانیکور، ترمیم و ریمو ناخن را انجام دهند.

لرزش بسیار کم:

یکی دیگر از مزیت‌های این دستگاه داشتن لرزش بسیار کم  است که این نشان دهنده یک دستگاه کاملاً استاندارد است و کم لرزش بودن در سوهان‌‌های برقی بسیار مهم است. اگر دستگاه دارای لرزش‌های زیاد باشد ناخن بر اثر لرزش امکان دارد بشکند یا آسیب ببیند و این دستگاه برای افرادی که بسیار حساس هستند مناسب است.

صدای بسیار کم:

این دستگاه از صدای بسیار کمی برخوردار است و این ویژگی به محبوبیت این دستگاه بسیار کمک کرده است. برخی از دستگاه‌های سوهان برقی دارای صدای بسیار زیادی هستند که باعث اذیت شدن مشتری و خود ناخن کار می‌شود؛ اما این دستگاه به طور کامل این مشکل را بر طرف کرده است.

 پدالی و دستی بودن سوهان برقی استرانگ:

برخی از سوهان برقی‌ها به صورت پدالی هستند و برخی دستی، ولی برخی از برندها با ساخت سوهان برقی‌های که هم می‌توان به صورت پدالی و دستی از آن‌ها استفاده کرد، مشتریان بسیاری را به خود جذب کردند که یکی از این برندها سوهان برقی استرانگ است که قابلیت پدالی و دستی دارد.

تغیر هندپیس به دو جهت:

برای همه پیش می‌آید که بخواهند در هنگام سوهان کشی تغیر جهت بدهند، این دستگاه شامل یک هندپیس سبک و با کیفیت است که می‌تواند به دو جهت چپ و راست تغییر کند.

 

مدل‌های سوهان برقی استرانگ:

همانطور که گفته شد سوهان برقی استرانگ دارای مدل‌های مختلفی است که هر کدام از این مدل‌ها طرفداران خود را دارد و تمام این مدل‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. برای مشاهده انواع سوهان های برقی می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

سه مدل از با کیفیت‌ترین مدل‌های استرانگ موجود در بازار، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ به راحتی می‌توانید با توجه به بودجه خود یکی از این مدل‌های سوهان برقی استرانگ را که در بازار موجود هستند خریداری کنید.

 

سوهان برقی استرانگ مدل S-210

مدل S-210 یکی از مدل‌های سوهان برقی استرانگ است که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده و خدمات بسیاری را به کاربران خود ارائه می‌دهد. دور موتور این مدل 35000 هزار است و از قدرت بسیاری برخوردار می باشد. ویژگی‌های این دستگاه مانند سایر مدل‌های سوهان برقی است.

سوهان برقی استرانگ مدل S-210

 

سوهان برقی استرانگ مدل ‌S-207

این دستگاه دارای ویژگی های منحصر به فرد خود است. این مدل از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و نسبت به رقبای خود کیفیت بسیار بالایی دارد.
این دستگاه، فیوز مخصوص مراقبت از دستگاه دارد و به همراه محصول یک کیف همراه می باشد. دستگاه  ‌S-207 دارای یک هندپیس بسیار سبک است. شما به همراه این دستگاه یک پدال و آچار مخصوص استرانگ را دریافت می‌کنید. این دستگاه از دور موتور 30000 بر خوردار است.

 

سوهان برقی استرانگ مدل ‌S-207

 

سوهان برقی استرانگ مدل S-204

این یکی دیگر از مدل‌های سوهان برقی استرانگ است که در بازار موجود است و ویژگی‌های این مدل مانند سایر مدل‌ها است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

 

سوهان برقی استرانگ مدل S-204

 

قیمت سوهان برقی استرانگ:

سوهان برقی استرانگ نسبت به سایر رقبای خود از ویژگی‌های بسیار مناسبی بر خوردار است و کیفیت این دستگاه بسیار عالی است و با امکاناتی که این دستگاه دارد قیمت این دستگاه نسبت به رقبای خود بسیار مقرون به صرفه‌تر است.

قیمت سوهان برقی استرانگ در مدل‌های مختلف متفاوت است؛ اما این نکته را در نظر بگیرید که تمام مدل‌های سوهان برقی استرانگ از کیفیت بسیار عالی برخوردار هستند و شما اگر به دنبال یک دستگاه مقرون به صرفه و با کیفیت هستید، می‌توانید یکی از مدل‌های این دستگاه را نسبت به بودجه‌ای که دارید خریداری کنید.

 

خدمات پس از فروش سوهان برقی استرانگ:

یکی از نشانه های محصول با کیفیت خدمات پس از فروش آن است؛ سوهان برقی استرانگ دارای خدمات بسیار عالی است و پشتیبانان این دستگاه تمام سوالات شما را پاسخ می‌دهند و شما هر زمان که احتیاج به کمک داشتید یا سوالی ذهن‌تان را درگیر کرده است، می‌توانید از خدمات پس از فروش این دستگاه استفاده کنید. هر زمانی که برای دستگاه مشکلی پیش بیاید خدمات پس از فروش سوهان برقی استرانگ پاسخگوی شما هستند و مشکل دستگاه را برطرف می‌کنند. 

به دلیل محبوب بودن سوهان برقی‌های استرانگ شرکت‌های بسیاری شروع به تولید سوهان برقی بی‌کیفیت کرده‌اند و با نام برندهای معتبر آن‌ها را می‌فروشند؛ باید مراقب این افراد سود جو بود. در ادامه نکاتی گفته شده که با توجه به آن‌ها می‌توان سوهان برقی باکیفیتی را تهیه کرد.

دور موتور:

هنگام خرید سوهان برقی استرانگ به دور موتور آن دقت کنید و دور موتور آن را تست کنید تا از قدرت آن مطمئن شوید. سوهان‌های تقلبی دور موتور بسیار پایینی دارند و قدرت آن‌ها بسیار کم است.

هندپیس دستگاه:

هندپیس دستگاه را بررسی کنید، دستگاه‌های استرانگ دارای هند پیس بسیار سبکی هستند.

خدمات پس از فروش:

به خدمات پس از فروش دستگاه توجه کنید، آن را تست کنید تا از داشتن خدمات پس از فروش مطمئن شوید. دستگاه‌های تقلبی خدمات پس از فروشی ندارند و سوهان برقی استرانگ دارای خدمات پس از فروش بسیار خوبی است که کاملاً پاسخگوی مشتریان خود  است.

 جمع بندی

دستگاه سوهان برقی استرانگ دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی است. این دستگاه به یکی از محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین دستگاه‌های سوهان برقی تبدیل شده است و امروزه در بازار مدل‌های مختلف این دستگاه را مشاهده می‌کنیم.

سوهان برقی استرانگ که دارای ویژگی‌های بسیار عالی است، در کشور کره تولید شده است و به ایران انتقال پیدا کرده‌ است. اگر قصد خرید سوهان برقی استرانگ را دارید باید مراقب افراد سود جو باشید و به نکاتی که در این مقاله اشاره کردیم دقت نمایید تا بتوانید دستگاه اصلی را تشخیص دهید. همچنین می توانید با خرید سوهان برقی از فروشگاه معتبر و تخصصی رهیافت طب، دیگر نگران غیراصل بودن دستگاه نباشید.

این دستگاه برای ناخن کارها بسیار مناسب است و تمام ویژگی‌های یک دستگاه عالی و استاندارد را دارد و اگر کارتان ناخن است این دستگاه می‌تواند نیاز شما را بر طرف کند.

خیلی ممنون که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، امیدوارم مطالب این مقاله برای شما مفید بوده‌ باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!