هر آنچه باید در خصوص کاشت ابرو دانست

هر آنچه باید در خصوص کاشت ابرو دانست

کاشت ابرو یک عمل جراحی میباشد که به روش های مختلف از قسمت بانک مو، گرافت های مو برداشته می شوند و در ناحیه ابرو با خواب مناسب و شکل دلخواه کاشته می شوند.

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۰:۰۰
  • تعداد بازدید: ۱۰۷
  • گروه: پوست و مو

روش های مختلف کاشت ابرو

کاشت ابرو هم مانند عمل کاشت مو در برداشت گرافت ها روش های مختلفی دارد.

نخستین روش کاشت ابرو،روش FUT است.این روش اصلی ترین روش  کاشت مو و کاشت ابرو است . گرافت ها در این روش  به صورت یک نوار یک سانتی متری و با بی حسی موضعی از قسمت بانک مو برداشته می شوند و در ناحیه مورد نظر کاشته می گردند.

روش بعدی روش SUT است. در این روش گرافت هایی که برای کاشت در ناحیه ابروها نیاز است، به صورت تکی بوسیله دستگاه SAFER از بانک مو برداشته می شوند و با طراحی یک فرم برای ابروها به قسمت مورد نظرپیوند زده می شوند.

روش MICRO FIT جدیدترین روش کاشت مو است که در کاشت ابرو هم کاربرد دارد. در این روش نیاز نیست که در قسمت بانک مو ]موها را تراشید یا کوتاه کرد و جای برداشت و کاشت با عوارض بسیار کمتر و محدود تری مواجه می شوند چون برداشت گرافت ها  هم بسیار کمتر وهم بسیار ظریف تر انجام می شود و این یک مزیت است که بسیاری از علاقه مندان به انجام کاشت ابرو و همچنین کاشت مو ترجیح میدهند جراحی خود را با این روش انجام دهند.

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو بسیار کم تر از عوارض کاشت مو است این عوارض به اندازه ای ناچیز هستند که اصلا نیازی به نگرانی راجع به آن ها نیست. حتی بعد از انجام عمل شما می توانید به فعالیت های روزانه خود برسید.

پس از کاشت ابرو بهتر است به مدت یک هفته از استرس دور بمانید چون استرس دشمن فولیکول های مومیباشد.

بعد از انجام جراحی امکان دارد  پیشانی و ناحیه ابروها ورم کند که این به خاطر استفاده از داروهای بی حسی است و به سرعت از بین میرود. همچنین به دلیل ایجاد زخم هایی در محل کاشت ممکن است کبودی هایی خفیف به وجود آید که آن هم بسیار کم است.

 

بیشتر بدانید:علت ریزش ابرو چیست؟


هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو از آن دست جراحی های زیبایی است که نیاز به تجربه و تخصص بسیار بالایی است، زیرا یک عمل بسیار حساس است و باید با دقت بالایی انجام گردد.
هر کسی تکنیک لازم برای خواب ابروها، فرم دهی آن و همچنین ایجاد یک تاج زیبا برای ابروها ندارد  به همین خاطر باید در انتخاب کلینیک معتبر و هم چنین متخصص کاشت و تکنسین ها دقت کافی داشت.

 هزینه های  پیوند ابرو با توجه به مقدار گرافت هایی که ابروهای شما نیاز دارد تا به فرم دلخواه برسد متفاوت است.اما هزینه کاشت ابرو  بطور معمول  بین 4 تا 6 میلیون تومان میباشد.

 

مقالات مرتبط:

  • ارسال به سراسر ایران ارسال به سراسر ایران
  • مناسب ترین قیمت مناسب ترین قیمت
  • گارانتی و خدمات پس از فروش گارانتی و خدمات پس از فروش
  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا