پیگیری وضعیت تعمیر دستگاه

در صورتی که دستگاه خود را برای انجام تعمیرات به واحد تعمیرات رهیافت طب سپرده باشید، در هر لحظه به صورت آنلاین میتوانید آخرین وضعیت تعمیر دستگاه خود را پیگیری کنید. برای این منظور کافی است با در اختیار داشتن شماره موبایل، شماره قبض و شماره تعمیر از طریق فرم روبرو اقدام به پیگیری کنید.

بررسی اصالت و گارانتی

تمام دستگاه هایی که از شرکت رهیافت طب خریداری میکنید دارای گارانتی هستند که در این بخش میتوانید وضعیت گارانتی دستگاه خود را بررسی کنید.

درخواست تعمیر دستگاه

از طریق این بخش میتواند یک درخواست مرتبط با دستگاه خود قبت کنید. این درخواست می تواند، تعمیر، نصب، مشاوره خرید یا حتی آموزش کار کردن با دستگاه باشد

خدمات ما در واحد تعمیرات

از جمله خدماتی که در واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش به شما ارائه می دهیم

تعمیر تجهیزات پزشکی بیمارستان
(اتاق عمل، داخلی، CPR، CSR، داخلی تخصصی)
تعمیر تجهیزات پزشکی آزمایشگاه
(تشخیص طبی، آزمایشگاه صنایع غذایی، آزمایشگاه آموزشی، آزمایشگاه دامپزشکی)
تعمیر تجهیزات پزشکی کلینیک دندانپزشکی
تعمیر تجهیزات پزشکی درمانگاه عمومی
تعمیر تجهیزات پزشکی لیزر
(پوست و زیبایی، لیزر درمانی)
تعمیر تجهیزات کارخانه
(صنایع غذایی، کارخانه صنعتی)
تعمیر تجهیزات پزشکی کلینیک چشم پزشکی
تعمیر تجهیزات پزشکی کلینیک فیزیوتراپی
تعمیر تجهیزات پزشکی کلینیک زنان و زایمان
تعمیر تجهیزات پزشکی اورولوژی
تعمیر تجهیزات پزشکی سونوگرافی
تعمیر تجهیزات پزشکی کلینیک دامپزشکی
تعمیر تجهیزات لابراتوار دندانسازی

معرفی رهیافت طب

رهیافت طب (با نام سابق مهندسی پزشکی پایا ) بیش از 35 سال در حوزه فروش و تعمیرات تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی فعالیت نموده و از سال 1387 با هدف فروش ، تولید، واردات تجهیزات پزشکی به نام شرکت مهندسی پزشکی رهیافت طب ثبت و تغییر نام پیدا کرد.

از مهمترین خط مشی های ما تلاش برای ارتقا کیفیت محصولات و بروزرسانی آنهاست تا مشتریان ما از باکیفیت ترین و مدرنترین تجهیزات پزشکی بهره مند شوند و از خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات شرکت نیز بهره مند شوند.

افتخار ماست که در این مدت توانسته ایم بیش از 95 درصد از کلینیک های زیبایی جنوب کشور را تجهیز نموده و نیاز های بسیاری از مشتریان در کشورهای عراق، قطر، کویت عمان و افغانستان را تامین و رضایت آنها را جلب نماییم. در همین راستا تمامی تلاش خودرا جهت بهبود مستمر و تحیق و توسعه انجام داده ایم.

در آینده ای نزدیک با هدف طراحی و ساخت بروزترین تجهیزات جهت سهولت پزشکان محترم، تمام توان و سعی خود را بر ارتقا عملکردمان در زمینه های بازاریابی، فروش و تعمیرات تجهیزات پزشکی، زیبایی و دندانپزشکی داریم که در این راستا بهبود مستمرعملکرد خود را در تمامی زمینه های نامبرده در دستور کار داریم

رهیافت طب