نحوه پرداخت

 1-پرداخت از طریق درگاههای اینترنتی بانک ملت و زرین پال

کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش،ضمن داشتن رمز پویا یکی از کارت های عضو شتاب  از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت یا زرین پال، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

 2- پرداخت کارت به کارت

 کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی را ندارند، می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به علت ساختار بالای آن آسان‌تر سریع‌تر است و ما پیشنهاد می کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

3-پرداخت بصورت نقدی یا کارت خوان 

برای سفارشاتی که بصورت حضوری از انبار فروشگاه دریافت میشود ویا با پیک موتوری در شهر های منتخب ما مثل شیراز( فعلا فقط در شیراز ) ارسال میشود میتوانید مبلغ نهایی سفارش خود را بصورت نقد یا بوسیله کارت خوان حساب کنید.

 نکات:

- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت یا اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی، شناسنامه و ... همراه داشته باشد.

- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

رهیافت طب