قوانین و مقررات

به وب سایت رهیافت طب خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید چرا که با ثبت سفارش یا حتی ثبت نام در وب سایت ما، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی را که در حال و  آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد در بر می گیرد. حق اصلاح این شرایط یا محدودیت های قانونی را در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. برای اطمینان از موافقت با شرایط و محدودیت های قانونی که ممکن است بعداً افزوده یا تغییر داده شود، لازم است هر چند وقت یکبار این صفحه را بازبینی کنید. مشروعیت قانونی این اطلاعیه همچنان به قوت خود باقی است مگر اینکه قیود خاصی از آن با اطلاعیه دیگری در صفحات خاصی از همین وب سایت، صراحتاً ملغی شده و یا جایگزین شود.

 

آئین نامه خرید : 

سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد.

لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت (تمامی اطلاعات مشتری نزد فروشگاه محفوظ خواهند بود). ضمنا در صورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد،‌ هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می باشد.

در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و غیره وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیار رهیافت طب نباشد و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده  رهیافت طب نخواهد بود

ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که موجودی کافی نداشته باشد. در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است. بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و  رهیافت طب هیچ گونه مسئولیتی در تامین کالای فوق ندارد.

 با توجه به سیاست رهیافت طب در راستای توزیع کالا به صورت مستقیم برای مصرف کننده، محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها وجود دارد. بدیهی است رهیافت طب می تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودت نماید

عودت وجه به خریدار تنها با ارایه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد

کالاهایی که به صورت باندل(کالاهایی که به همراه کالاهای دیگر بایستی سفارش گذاری شوند)،در سایت قرار داده می شوند، قابل فروش به صورت غیرباندل یا تکی نمی باشند. در صورت خرید مشتری به صورت تکی، وجه پرداخت شده به حساب ایشان واریز خواهد شد.

در صورت مشاهده هر گونه مغایرت فیزیکی و مشخصات فنی، مشتری بایستی ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا از ساعت 9 الی 16 به پشتیبانی آنلاین رهیافت طب  اطلاع دهد.در صورتی که این مغایرت از روی جعبه (رنگ، مشخصات فنی) قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و پلمپ باشد(در صورت استفاده از آفر ویژه تست قبل از ارسال کالا، به هیچ عنوان نباید از کالا استفاده شود)

کالاهایی سنگین و سایز بزرگ (سفارش از نظر وزن و حجم خارج از عرف باشد یعنی بیش از حد سنگین یا حجیم باشد )  نظیر تخت ، ترالی ، تابوره چراغ جراحی و .... از طریق باربری ارسال می شوند که زمان تحویل کالا بین 3 تا 10 روز کاری است .(در زمانهای خاص مانند انبارگردانی یا روزهای شلوغ و پرازدحام همانند آخر سال، ممکن است بازه زمانی تحویل کالا طولانی تر شود.)

در رابطه با ارسال تجهیزات و دستگاه ها ،باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوطه راه اندازی شوند (مانند لیزر ، اتوکلاو های کلاس B و ... ) تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور، لازم است خریدار با رهیافت طب یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
مراحل بررسی و ارسال سفارشات :

بعد افزودن محصول به سبد  کالا و  پرداخت سفارش  ، مبلغ پرداختی از طرف بخش حسابداری مورد بررسی قرار میگیرد. بعد از تایید وضعیت حسابداری ،‌ وضعیت سفارش به " در حال آماده شدن " تغییر می کند. پس از این مرحله مسئولین بخش بسته بندی طی 24 ساعت کاری سفارشاتی را که نیاز به ساخت و سفارشی سازی نباشند آماده و از طرق شیوه ارسالی که خریدار انتخاب نموده است ارسال خواهند نمود.

 

 

روش های ارسال سفارش :

سفارشات ثبت شده ،  طبق روشی که  سفارش دهنده در زمان ثبت سفارش مشخص می کند ، ارسال می شوند که مشخصات و زمان حمل مربوطه به تشریح توضیح داده می شود:

پست پیشتاز : زمان حمل بسته در این روش 3 تا 5 روز است كه برای مراكز استان و ‌شهرستان های بزرگ 2 تا 3 روز و شهرهای كوچك و روستاها تا 5  روز می باشد. با توجه به ارسال انبوه سفارشات پستی از طریق دفتر خدمات پستی منطقه،‌ بعضا مشاهده شده كه بسته ها با تاخیر یک الی دو روز از مرکز پردازش پست  خارج شده اند که این مورد خارج از مسئولیت فروشگاه می باشد.

تیپاكس :  تیپاكس یک شركت حمل و نقل خصوصی است كه تنها در برخی شهرهای ایران خدمات رسانی می کند (شهرها و شهرستانهای بزرگ).
زمان حمل بسته در این روش 3 تا 7 روز است و هزینه حمل بسته ها نیز با توجه به وزن بسته ها تعیین می شود . در این روش بسته ها به صورت پسكرایه ارسال می شوند و به این معنی كه تنها هزینه خدمات و حمل بسته در زمان تحویل از مشتری توسط تیپاکس دریافت می شود . كمترین وزن در نظر گرفته شده در این روش ، 1 كیلوگرم است كه بسته هایی كه سبك تر باشند نیز همان 1 كیلوگرم در نظر گرفته می شوند و هزینه ارسال نیز بر اساس آن تعیین می شود ( بر روی رسید بسته كلمه حداقل قید می شود كه بیانگر این است كه وزن بسته كمتر از 1 كیلو می باشد و كمترین هزینه ارسال لحاظ شده است) حداقل هزینه در این روش 50 هزار تومان است که با توجه به وزن ابعاد و مسافت و ارزش گذاری ریالی محصول در زمان ثبت بارنامه افزایش می یابد این روش تنها برای وزن های بالا و یا موارد عجله ای توصیه می شود . 

باربری و ترمینال : در این دو روش نیز همانند تیپاكس بسته ها به صورت پسكرایه ارسال می شوند، این شیوه ارسال زمانی پیشنهاد می شود که ابعاد سفارش از نظر وزن و حجم خارح از عرف باشد. ( بیش از حد سنگین یا بزرگ و حجیم باشد ) امکان ارسال بسته ها به تمام شهر های کشور در این روش  مقدور می باشد. حداقل هزینه در این روش 200 هزار تومان است که با توجه به وزن ابعاد و مسافت و ارزش گذاری ریالی محصول در زمان ثبت بارنامه افزایش می یابد

تحویل حضوری در شیراز :این روش تنها مختص شهر شیراز  بوده و تحویل بسته به 3 روش انجام می پذیرد:

  • تحویل حضوری در فروشگاه  شیراز
  • ارسال با پیک موتوری، هزینه ارسال با این روش بین 20.000تا 200.000 تومان است كه با توجه  به منطقه و مسافت  طی شده و همچنین وزن کالا متغیر بوده و بر عهده مشتری می باشد.
  • وانت : ارسال  سفارشات حجیم و سنگین درون شهر شیراز توسط وانت انجام میگیرد که ، هزینه ارسال با این روش بین 100.000تا 300.000 تومان است كه با توجه  به منطقه و مسافت  طی شده متغیر بوده و بر عهده مشتری می باشد. ( هماهنگی کارگر و تخلیه و حمل بین طبقات در این روش به عهده مشتری می باشد) 


بسته های ارسالی با پست (پیشتاز و سفارشی) و تیپاكس در زمان ارسال با توجه به ارزش گذاری کالا بیمه می شوند، اما این بیمه تنها شامل نرسیدن بسته به مقصد به واسطه گم شدن، ‌آتش سوزی و ... است كه تمام هزینه بسته نیز توسط شركت های مذكور پرداخت نمی شود. از همین رو در صورتی تمایل می توانید هزینه بیمه تكمیلی بسته را نیز پرداخت كنید (تلفنی با فروشگاه هماهنگ شود) تا بسته شما در مقابل شكستگی نیز بیمه شود. در غیر این صورت در صورت كوتاهی و حمل نامناسب شركت های فوق، ‌هیچگونه خسارتی پرداخت نخواهد شد.

ارسال یا تحویل سفارشات با هماهنگی قبلی انجام شده و  پرداخت مبلغ آن در زمان تحویل میسر می باشد.
•    

امکان تغییر روش ارسال بعد از پرداخت وجود ندارد. در صورت نیاز به تغییر روش ارسال می توانید نهایتا تا 24 ساعت بعد از ثبت و پرداخت سفارش  با برقراری تماس تلفنی یا ارسال پیام به  پشتیانی شرکت رهیافت طب موضوع را اطلاع دهید. 

 

شرایط بازپس فرستادن کالا

در رهیافت طب تلاش ما این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد با توجه به اینکه توجه به اینکه در خرید اینترنتی امکان مشاهده کالا از نزدیک وجود ندارد و امکان اطلاع دقیق از جنس و کیفیت کالا برای مشتری فراهم نیست رهیافت طب  تلاش خود را کرده است که محتوای بصری و نوشتاری محصولات، تا حد بسیار زیادی به واقعیت کالا نزدیک باشد اما با این وجود ممکن است پس از خرید به هر دلیل تصمیم به بازرگردادن کالا بگیرید ما این امکان را برای شما در نظر گرفتیم که با آسودگی خاطر در مدت 3 روز بعد از دریافت کالا برای بازرگردان آن اقدام کنید
چنانچه کالا در مدت زمان 3 روز پس از تحویل، دچار مشکل شده باشد و این اشکال از طریق استفاده نادرست از کالا(نصب و راه اندازی، تنظیمات، نگهداری و استفاده غیر متداول و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا، قید شده است) یا آسیب دیدگی در زمان حمل و نقل( شامل پارگی ، شکستگی ، حمل نقل نامناسب در طول مسیر یا بین طبقات )  رخ نداده باشد، مشتری میتواند کالا را با هماهنگی بخش پشتیبانی رهیافت طب  یا ارسال پیامی شامل  شماره فاکتور مشتری، دلیل استرداد کالا همراه با عکس یا فیلم باشد و با در نظر گرفتن شرایط زیر باز پس فرستد. در غیر اینصورت از عودت آن خودداری نمایید.

 لازم به ذکر است کالاهای زیر شامل مهلت تست و مرجوعی  نمی باشند:

کالاهایی که به عنوان هدیه، همراه با کالای خریداری شده ارسال می شوند.

محصولات مصرفی مانند:تبغ ، پانچ ، مصرفی سلولوزی ، کانولا یکبار مصرف ، سرنگ ، سر سووزن ، سیفتی باکس ، ژل های سنوگرافی و لوبریکانت و  کالاهای مشابه دیگر امکان بازگشت ندارند

ابزار جراحی هایی که در عمل های جراحی استفاده شده باشد و استریل و یا ضد عفونی شده باشند امکان بازگشت ندارند

همه محصولات حساسیت محور و محصولاتی که حساسیت بهداشتی دارند در صورت باز شدن پلمپ کالا امکان بازگشت ندارند.

کالاهای نیازمند نصب توسط نمایندگی مجاز نصب و راه اندازی شود در غیر این صورت از شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش رهیافت طب خارج می شود

اگر مشتری جعبه محصول را نداشته باشد، مرجوعی کالا پذیرفته نمی شود و در صورت پذیرفته شدن به مشتری اعلام می گردد. ( در این حالت مرجوعی با کسر خسارت می باشد )

کالا بدون هیچ گونه خط و خش، ضرب دیدگی، شکستگی و سوختگی باشد می توانید مرجوع کنید.

کالاهای بازگشتی با همان شرایط اولیه  درون کارتن و جعبه اصلی که خریداری شده و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی یا درج توضیحاتی روی آن به همراه فاکتور و کارت گارانتی (در صورت وجود) برای مجموعه رهیافت طب ارسال شود. مورد یا اشکال مشاهده شده را  بر روی کاغذ به صورت شفاف و خوانا همراه با امضا  درج کنید سپس درون  کارتن کالا قرار دهید و ارسال گردد.

انصراف از خرید در دسته بندی کالاهای بزرگ و سنگین همانند  تخت ،  ترالی ، تابوره ، چراغ جراحی و ... با توجه به ابعاد و روش ارسال کالا، امکان مرجوعی در صورت عدم رضایت مشتری وجود ندارد.(حتی در صورت پلمپ بودن کالا) در صورت پذیرفته شدن مرجوعی توسط مجموعه رهیافت طب مراتب به مشتری اعلام می گردد. ( در این حالت مرجوعی با کسر خسارت می باشد ) 

چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی،مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت، تو رفتگی وغیره باشد، مشتری می تواند بسته را تحویل نگیرد و با پشتیبانی رهیافت طب موضوع را در میان بگذارد. تحویل گرفتن بسته بعد از روئیت این اشکالات ظاهری تحت هر شرایطی ،  از مامور توزیع پست یا پیک یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد.

خارج ازاین موارد مجموعه رهیافت طب  بلافاصله کالا تعمیر یا تعویض می نمائید، در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید. برای دستگاه های برقی سعی می شود مشکل از طریق سرویس جزیی برطرف شود.

اعلام تصمیم نهایی در رابطه با کالاهای مرجوعی بر عهده رهیافت طب  میباشد

هزینه حمل کالای مرجوعی به عهده سفارش دهنده می باشد.

سفارشات ارسالی توسط فروشگاه تا جای ممکن به صورت محکم و با ایمنی بالا بسته بندی می شوند اما با این حال و با توجه به ممنوعیت ارسال قطعات و لوازم شکستنی در تمامی روش های ارسال،‌ بسته هایی که دچار آسیب دیدگی در زمان حمل شوند شامل بیمه های اولیه شرکت های حمل و نقل نمی شوند و پرداخت خسارت نیز متوجه مجموعه رهیافت طب  نمی باشد.

درصورت تمایل مشتری برای عودت وجه ، بعد از تحویل کالا در انبار رهیافت طب و حسابرسی های مالی عودت وجه تا 72 ساعت کاری طبق دستورالعمل عودت وجه به مشتری ، وجه کالا به مشتری عودت داده می شود

کالاهای ارسالی توسط رهیافت طب قبل از ارسال توسط کارشناس آموزش دیده  از نظر سلامت فیزیکی ،  ظاهری  و فنی مورد تست و بررسی قرار میگیرد و در زمان تست از کالا فیلم برداری می شود که تا مدت زمان 10  روز  در بایگانی رهیافت طب  قرار میگیرد و در صورت تقاضای مشتری این فیلم در اختیار مشتری قرار میگیرد.

 

 

محدودیت ها

اطلاعات و مطالب موجود در این سایت را صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می توانید مرور، دانلود و کپی کنید. همچنین می توانید از این مطالب در راستای حمایت از محصولات ما در سازمان خود استفاده کنید. شرط استفاده از این وب سایت، این است که موافقت کنید هیچ یک از مطالب را در هیچ حالتی تغییر نداده یا اصلاح نکنید و کپی رایت و سایر اطلاعیه های حقوق مالکیت اختصاصی را همانطور که مطالب اصلی حاوی آن است، در تمام کپی ها نیز برای صاحب سایت محفوظ بدارید. غیر از آن، سایر موارد استفاده از مطالب یا اطلاعات، غیر مجاز بوده، هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.همچنین ما کوشیم اطلاعات مفید، صحیح و بروز در اختیار شما قرار دهیم. از این رو، تلاش کردایم اطلاعات و مطالب دقیقی در این سایت ارائه کنیم، اما هیچ مسئولیتی برای صحت و کامل بودن آن اطلاعات یا مطالب بر عهده نمی گیریم. در هر زمان مختاریم محتوای هریک از اطلاعات یا مطالب موجود در این وب سایت و یا محصولات شرح داده شده در آن را بدون اطلاع قبلی به کاربران، تغییر دهیم. با این حال هیچ تعهدی برای بروز رسانی اطلاعات یا مطالب وب سایت و در نتیجه تاریخ گذشته بودن آنها، بر عهده نمی گیریم.
 

مالکیت اطلاعات و مطالب

اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از عکس و فیلم محصولات ، گزارشات خبری، فرم های اطلاعات، شرح محصولات و سؤالات متداول، تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است.
 

اطلاعات علامت تجاری

علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.


 

رهیافت طب