درمانگاه تخصصی پوست و موی حکیمان

درمانگاه تخصصی کاشت مو در تبریز و لیزر حکیمان در متراژ ۳۵۰ متر مربع و مجهز به ۸ اتاق عمل جراحی کاشت مو و اتاق استراحت VIP بهترین شرایط رفاهی را برای انجام کاشت مو در محیطی دلنشین با آرامش کامل برای کلیه همشهریان عزیز فراهم می نماید.

معرفی اجمالی:

 

کاشت مو به روش SUT راه حل خوبی برای بیمارانی است که قبلا توسط روش های FUT و ترکیبی تحت پیوند قرار گرفته اند. پیوند هایی که با روش SUT انجام می شوند، سریع تر بهبود می یابند و ناراحتی کمتری دارند. پس از یک ماه بیمار می تواند پشت موهایش را مدلی که می خواهد کوتاه کند، بدون اینکه اسکار هایش دیده شوند. عملکرد تکنیکی این وسیله به پزشک اجازه می دهد روی ابعاد زیبایی شناختی تمرکز کند.

درمانگاه تخصصی  کاشت مو در تبریز و لیزر حکیمان با مجوز حکیمان با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره مجوز فعالیت ۱۲۵۹۲۸/۵ در کلانشهر تبریز به عنوان شهر اولین ها ، در کلیه خدمات پزشکی کاشت مو ، لیزر ، زیبایی و درمان بیماری های پوست فعالیت گسترده خود را به طور چشمگیر آغاز کرده است .

مدیریت و مسول فنی کلینیک سرکار خانم دکتر مهین اتابکی ( متخصص پوست ، مو ، لیزر ، کاشت مو ) می باشند . ایشان عضو انجمن متخصصین پوست اروپا بوده و بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در زمینه کاشت مو و انجام بیش از ۵۰۰۰ نمونه کاشت مو از جمله کاشت موی تعدادی از بازیکنان تیم پر طرفدار تراکتور سازی استان  و همچنین کاشت موی سر آقای بهزاد علی اصغر ( مسی ایران ) آقای گل فوتبال کم بینایان جهان را در رزومه کاری خود دارا هستند. همچینن این درمانگاه پذیرای بیماران اروپایی جهت کاشت، از خارج از کشور نیز می باشد.

درمانگاه تخصصی کاشت مو در تبریز و لیزر حکیمان در متراژ ۳۵۰ متر مربع و مجهز به ۸ اتاق عمل جراحی کاشت مو و اتاق استراحت VIP بهترین شرایط رفاهی را برای انجام کاشت مو در محیطی دلنشین با آرامش کامل برای کلیه همشهریان عزیز فراهم می نماید.کلیه مراحل کاشت مو با دستگاههای تمام اتوماتیک و زیر نظارت و کنترل مسول فنی محترم بوده و کنترل کیفی و استریلیزاسیون به بهترین نحوه ممکن  انجام می گیرد.امید است با تلاش های روز افزون کلیه کادر و مسئول فنی , درمانگاه  تخصصی کاشت موی حکیمان در تبریز به یکی از بهترین درمانگاههای کاشت مو در ایران تبدیل شود.

 

 

هزینه کاشت مو به روش SUT:

بر اساس کیفیت و تراکم مویی که باید کاشته شود دارد هزینه کاشت مو به روش SUT متفاوت است. هزینه کاشت مو به روش SUT حدود ۵ تا ۷ میلیون تومان می باشد. فرایند تکمیل تراکم طبیعی موها اغلب با دوبار عمل کاشت مو بدست می آید، که روش SUT این امکان را کامل برای شما فراهم می کند. تعداد عمل ها بستگی به سطح ناحیه ی بدون موی سر، کیفیت و اندازه ی بافت پیوندی استفاده شده و ویژگی های فردی بیمار دارد.

 

 

پزشک مرکز:

 

خانم دکتر مهین اتابکی (متخصص پوست ، مو، زیبایی، لیزر و کاشت مو)
سابقه علمی و حرفه ای:
در سال ۱۳۴۵ وارد دانشکده پزشکی تبریز شده و در سال ۱۳۵۲ فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی شده است و بعد از گذراندن دوره طرح مربوطه وارد دوره تخصصی پوست و مو زیبایی و لیزر شده و در سال ۱۳۶۰ از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته تخصصی پوست و مو زیبایی و لیزر فارغ شده و سپس بورد تخصصی رشته مربوطه را از وزارت علوم تهران دریافت کرده اند.بعد از گذراندن دوره طرح در شهرستان مراغه تا سال ۱۳۸۱ در آنجا مشغول به طبابت بوده و از سال ۱۳۸۲ به تبریز انتقال پیدا کردند.در این مدت علاوه بر فعالیت در مطب ، در زمینه کاشت مو درکلینیک کاشت مو فائق به مدت ۱۳فعالیت چشم گیری داشته و مجوزکاشت مو از انجمن پوست کشور دریافت نموده اند. ایشان همچنین عضو انجمن متخصصین پوست اروپا بوده و جزء اولین پزشکان بنیانگذار علم کاشت مو در تبریز می باشند.در سال ۱۳۹۴ درمانگاه تخصصی پوست و مو حکیمان را به همراه خانم دکتر معیری افتتاح کرده و در این کلینیک به عنوان مسئول فنی و مدیریت وپزشک متخصص پوست .مو .لیزر و کاشت مو شروع به فعالیت نموده اند. ایشان سابقه انجام بیش از ۳۰۰۰ نمونه کاشت موی موفق در تبریز را در رزومه کاری خود دارا می باشند.

 

خانم دکتر سولماز معیری (پوست ،مو و زیبایی)
سابقه علمی و حرفه ای:
در سال ۱۳۷۸ وارد دانشکده پزشکی شده و در سال ۱۳۸۵ از دانشکده پزشکی فارغ التخصیل شده است. پس از گذراندن طرح نیروی انسانی پزشکی و از همان ابتدای فارغ التحصیلی در زمینه پوست و مو و زیبایی مشغول به فعالیت و تحقیق نمودند و در سال ۱۳۹۴ با همکاری خانم دکترمهین اتابکی درمانگاه تخصصی پوست و موی حکیمان را جهت ارائه خدمات به همشهریان عزیز افتتاح نموده اند. با گذراندن دوره های تخصصی پوست و مو و دریافت گواهی نامه های معتبر از انجمن های علمی پزشکی لیزری ایران و انجمن جامعه جراحان عمومی و همچنین مدارک در زمینه های لیزر، تزریق ژل و بوتاکس، مزوتراپی بصورت حرفه ای و تخصصی در زمینه پوست مو و لیزر مشغول به خدمت هستند.
دارای گواهی آموزش کاشت مو به روش fit از انجمن جامعه جراحان عمومی ایران
ودارای گواهی آموزش دوره تکمیلی کارکرد با دستگاه IPL از شرکت مد آپولو می باشند.

 

 

سوالات متداول:

 

آیا موهای کاشته شده دائمی میباشند؟

با توجه به اساس ایجاد عمل کاشت مو, موهای برداشته شده از ناحیه بانک مو گیرنده ریزش مو نداشته بعد تغییر محل رشد خود دائمی بوده و هرگز ریزش نخواهند داشت.

 

آیا عمل پیوند مو یک عمل ۱۰۰ درصد می باشد ؟

بله تقریبا یک عمل با جواب دهی ۱۰۰ درصد می باشد البته عوامل میزان درصد گرفتن پیوند را تحت تاثیر قرار می دهد از قبیل:  معتبر بودن مرکز کاشت مو,  مدت زمان بیرون ماندن ریشه های مو , احتمال آسیب زدن به  ریشه ی موها هنگام برداشت

 

آیا امکان کاشت مو از موهای بدن فرد دیگر وجود دارد ؟

این امر ممکن نمی باشد و فقط کاشت مو برای هر فرد از موهای بدن همان فرد ممکن است .

 

آیا امکان استفاده از موهای بدن وجود دارد ؟

بله امکان برداشت از موهای بدن در  موارد بانک موهای  ضعیف وجود دارد.

 

آیا موهای کاشت شده قابل کوتاه کردن و رنگ کردن می باشند ؟

بله موهای کاشت شده مثل موهای خود فرد قابلیت کوتاه کردن , سشوار کشیدن  و رنگ کردن را دارند.

 

آیا نیازی به ارائه ضمانت نامه کتبی از طرف کلینیک وجود دارد ؟

با توجه به اینکه کاشت مو یک عمل ۱۰۰ درصد می باشد و تجربه کاری و سابقه کاری مهم ترین ضمانت می باشد. هیچ مرکز مجازو مجوز دار نیاز به ارائه ضمانت کتبی در مقابل کاشت مو ندارد و فقط مطب ها و یا مراکز غیر مجاز اقدام به ارائه ضمانت کتبی می کنند تا به این طریق به غیر مجاز نبودن خود سرپوش بگذارند.

 

منظور از مرحله ریزش مو بعد کاشت یا مرحله شوک چه می باشد؟

حدود ۳۰ یا ۴۵ روز بعد کاشت موهای کاشته شده وارد فاز ریزش می شوند. این مرحله بتدریج می باشد اغلب بیماران در مورد این ریزش ها  نگران می شوند ولی لازم به توضیح است این ریزش یک مرحله کاشت طبیعی بوده و شروع رویش بعد ۹۰ روز گذشت  از کاشت شروع و نتیجه نهایی بعد از ۶-۹ ماه  از کاشت شروع خواهد شد.

 

آیا برای کاشت مو لازم هست موها را کوتاه بکنیم ؟

برای روش های جدید کاشت مو مثل micro FIT  کوتاه کردن موها الزامی می باشد. ولی در برخی موارد که کاشت ناحیه ای می باشد مثل جلو سر یا ته سر می توان به صورت انتخابی موها را کوتاه کرد.

 

فرق تار مو با گرافت چی می باشد ؟

در روش نوین کاشت مو micro FIT  هر واحدهای برداشتی یک گرافت نامیده می شود. و هر گرافت شامل ۱ یا ۲ یا ۳ یا ۴ و در برخی موارد ۶-۵ تار مو می باشد. اغلب موارد قیمت کاشت مو بر اساس گرافت محاسبه می شود ولی متاسفانه برخی افراد سودجو از کم اطلاعات بودن افراد سوء استفاده کرده و قیمت گرافت از بیمار گرفته و تعداد تار مو برای ایشان کاشته شود . لازم به توضیح می باشد که تعداد تار مو یک عدد دقیقی نبوده و امکان شمارش ندارد ولی واحد های گرافتی قابل شمارش بوده و امکان تعیین  تعداد دقیق گرافت ها وجود دارد.

 

چگونه فرد متقاضی کاشت مو از تعداد گرافت های کاشته شده برای خود می تواند مطلع شود ؟

در کلینیک کاشت موی حکیمان جزء قانون های رسمی و اجباری برای بیماران و تکنسین های کاشت, شمارش گرافت ها می باشد به این صورت که مرحله شکاف زدن  که در تصویر زیر دیده می شود؛ حدود یک ساعت زمان می برد که هنگام زدن شکاف ها توسط تکنسین شمرده و تعداد توسط بیماران روی یک صفحه کاغذ علامت زده می شود این روند یک ساعت طول میکشد و در این مدت بیمار کاملا هوشیار و بیدار است.به این ترتیب اگر فرد یا کلینیکی بخواهد کاملا منصف باشد می تواند روند شمارش را انجام داده و فرد مراجعه کننده کاملا از تعداد موهای کاشته شده  خود مطلع و مطمئن گردد.

 

آیا کاشت مو می تواند به موهای خود فرد آسیب بزند؟

نه خیر . کاشت مو به  هیچ وقت باعث آسیب به موهای خود فرد نمی شود.

 

آیا امکان کاشت کاشت ابرو در ناحیه تاتو زده ممکن می باشد ؟

بله امکان کاشت ابرو روی ناحیه تاتو وجود دارد.

 

برای هر فرد چند بار امکان کاشت مو وجود دارد ؟

باتوجه به حجم بانک موی هر فرد امکان ۲-۳ بار کاشت مودر روش های نوین مثل میکرو اف ای تی وجود دارد.

 

 

خدمات درمانگاه تخصصی حکیمان:

 

  • خدمات مو
  • خدمات زیبایی
  • خدمات پوست
  • خدمات لاغری
  • خدمات لیزر

 

 

*دستگاههای تمام اتوماتیک و زیر نظارت و کنترل مسول فنی و کنترل کیفی و استریلیزاسیون*

 

 

موردی یافت نشد