کلینک پوست، مو و لیزر پارس

هدف این کلینیک این است که به طور دائم روش‌های روز دنیا را دنبال کرده و از تجهیزاتی به روز و پیشرفته برای ارائه خدمات خود بهره ببرد. همچنین روش‌های درمانی مورد استفاده در این کلینیک برگرفته از بهترین روش‌هایی است که در دنیا امتحان خود را پس داده اند.

توضیحات:

یکی از مشکلاتی که افراد بسیاری با آن درگیر هستند و همیشه به دنبال راهی استاندارد و صحیح برای درمان قطعی آن میگردند مشکل ریزش مو شدید می باشد که این موضوع هم در اقایان و هم در خانم ها صدق میکند و برای هر دو گره مشکلات زیانبار زیادی در ظاهر ، روحیه ، اعتماد به نفس ، روابط و . . . به وجود آورده است و طبیعی است که آن ها مدام به دنبال روی برای درمان آن باشند .

درمان ریزش مو

روش های مختلف و بسیار زیادی در خصوص درمان ریزش مو وجود دارد که تنها تعداد کمی از آن ها استاندارد و قابل قبول می باشند .از بهترین درمان های ریزش مو که در دنیا به عنوان درمان قطعی ریزش مو به صورت طبیعی شناخته شده است استفاده از روش کاشت مو می باشد .

کاشت مو ، درمانی استاندراد ، طبیعی ، بدون نیاز به جراحی ، بدون خونریزی ، بدون نیاز به بی هوشی ، بدون نیاز به بخیه و خط اسکار می باشد  درمانی که به صورت طبیعی افراد را صاحب موهای اصلی آن ها کرده و به صورت دائمی و زیبایی و رشد مو را به آن ها می بخشاید

 

انجام کاشت مو 

 کاشت مو در کلینیک کاشت مو قابل درمان توسط متخصصین زیبایی کاشت مو می باشد ،  در این صورت مراجعه کننده با ملاقت متخصص خود در جلسه مشاوره به گفت و گو میپردازند تا کلیه شرایط لازم را برای اجرای کاشت مو بررسی نمایند .
ابتدا متخصص به معاینه کامل شخص و ارزیابی ریزش و سطح سر فرد میپردازد وکلیه ی سابقه های بیماری و مصرف داروهای شخص را جویا می شود .
سپس متخصص با توجه به وضعیت سرفرد بهترین روش کاشت مو مناسب با شخص را برای او در نظر میگیرد و سپس به تعیین مقدار مورد نیاز برداشت تراکم موها و کاشت مو ها میپردازد  و اینکه خط کاشت مو را به صورت دقیق ، حرفه ایی و ماهرانه طراحی میکند تا کاشت مو طبیعی ترین حالت ممکن را به خود اختصاص دهد .

 در روز اجرای روش کاشت مو ابتدا منطقه پشت سر و یا پشت گوش شخص که دارای تراکم موی قوی می باشد مورد بی حسی موضعی قرار میگیرند و سپس تعداد مشخصی از موهای آن نواحی به صورت کملا حرفه ایی و دقیق برداشت میگردند و پس از آن فولیکول های موها با دقت هر چه تمام تر بدون دیدن کوچکترین آسیبی برداشت خواهند گردید  . سپس  در مرحله اخر فولیکول های به دست آمده با دقت هر چه تمام تر بر نواحی خالی از موی سر از طریق سوزن های مخصوص بسیار ریز با توجه به بی حس شدن موضعی بر سر فرد کاشته خواهند شد .

باید به این نکته اشاره نمود که روش کاشت مو ، روش های متفاوتی را به خود اختصاص داده است که هر کدام از آن ها برای درمان نیاز به کاشتن فولیکول مو داشته و عوامل مورد نیاز اصلی هر کدام از آن ها داشتن موهای قوی می باشد .

و سپس هر کدام از آن ها با توجه به روش مخصوص و شیوه ویژه و دستگاه مخصوص خود مراحل کاشت مو را به انجام می رسانند .

که دوره اجرای کاشت مو در هر کدام متفاوت می باشد ، در برخی تنها در یک جلسه کاشت مو انجام میگیرد و  دوره درمان کمتری دارد ، در برخی کاشت مو در جلسات متعدد انجام گرفته و دوره نقاهت و درمان زیادی را در انتظار دارد . هر کدام از روش های کاشت مو استاندارد می باشند و ضرری را برای افراد به همراه ندارند اما باید در نظر داشت که این روش از ابتدای به وجود آمدن خود تغییرات مثبت بسیار زیادی را کرده و از این رو به تکامل قابل توجهی رسیده است . در روش های اولیه نتیجه قابل پیش بینی را نمی توان در نظر داشت و نتایج چنان پر بار نبود ، اما در روش های جدید نتایج قابل پیش بینی و عالی می باشند .

 

کلینیک پوست مو و لیزر پارس:

کلینیک پوست مو و لیزر پارس در همدان یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید خدمات کاشت مو و زیبایی را در بهترین نوع در آن دریافت کنید. جوانی و زیبایی تا حد زیادی به مراقبت و درمان‌های مربوط به خود نیاز دارد. در کلینیک پارس کاشت مو و سایر خدمات پوست، مو، لیزر و زیبایی با نظارت دکتر کوروش صمدی ارائه می‌شود. در این کلینیک بهترین خدمات را در زمینه درمان بیماری‌های پوست و مو و همینطور کاشت مو، جوانسازی و … دریافت می‌کنید.

هدف این کلینیک این است که به طور دائم روش‌های روز دنیا را دنبال کرده و از تجهیزاتی به روز و پیشرفته برای ارائه خدمات خود بهره ببرد. همچنین روش‌های درمانی مورد استفاده در این کلینیک برگرفته از بهترین روش‌هایی است که در دنیا امتحان خود را پس داده اند. همه این عوامل کنار هم سبب می‌شوند تا کلینیک پوست، مو و لیزر پارس مراجعه کننده‌های زیادی داشته باشد و درصد رضایت مراجعه کنندگان نیز بسیار بالاست.

 

 خدمات کلینیک پوست مو و لیزر پارس:

خدماتی که در این کلینیک تخصصی و تحت نظارت پزشکانی خبره انجام می‌گیرد به شرح زیر هستند:

  • کاشت مو با رشد و تراکم بالا
  • لیزر موهای زائد
  • درمان ریزش مو
  • برداشتن خال
  • بوتاکس
  • درمان جوش و آکنه
  • هایفوتراپی
  • لیفت با نخ
  • میکرودرم

 

*درصد رضایت مراجعه کنندگان ، نشانه ی کیفیت خدمات ماست*

 

 

موردی یافت نشد