کلینیک تخصصی پوست و موی آریان

کلینیک تخصصی پوست و موی آریان با بیش از یک دهـــه تجربه در زمینه جراحی های زیبایی و کاشت مو، به همراه تیم حرفه ای و پزشکان متخصص خود میزبان هزاران متقاضی از کشورهای مختلف و سراسر ایران است.

معرفی اجمالی:

 

 کلینیک تخصصی پوست و موی آریان با بیش از یک دهه تجربه در زمینه جراحی های زیبایی و کاشت مو، به همراه تیم حرفه ای و پـزشکــان.با کادر حرفه ای و بهره مندی از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین تجهیزات مربوطه  متخصص خود میزبان هزاران متقاضی از کشورهای مختلف و سراسر ایران است. گروه زیبایی آرین کلینیک ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی پوست و مو میباشید.

 

 

مزایای کاشت مو، ابرو و ریش در کلینیک آریان 

 

از مزایای مهم کاشت مو یا ابرو ریش در کلینیک آریان این است که این روش یک راه حل دائمی برای طاسی مو در قسمت سر، ابرو، ریش و سبیل است و نیاز به تمدید چند باره و صرف هزینه برای هر ترمیم نیست. از طرفی روش های موقت ظاهری مصنوعی به شخص میدهند در صورتی که با کاشت مو طبیعی برای سر و صورت، شما از ظاهری طبیعی بهره مند خواهید شد.

بعد گذراندن دوران نقاهت کاشت مو، ابرو و یا ریش در کلینیک آریان رشد مو های کاشته شده مثل موی طبیعی است و رنگ مو نیز چون از بانک موی خود متقاضی گرفته شده است با باقی مو ها هماهنگ و یک رنگ است

روش های کاشت مو راه حل خوبی برای ریزش مو با الگوی های مردانه است که درصد بالایی از مردان دچار این نوع الگوی ریزش مو میشوند.

از دیگر مزایای مهم بهترين كاشت مو در شيراز کلینیک آریان؛ خط رویش موی طبیعی است که بسیار در ظاهر طبیعی مو ها تاثیر گذار است

بازدهی بالا در روش های کاشت مو طبیعی در کلینیک آریان از ویژگی های مثبت عمل کاشت مو در این مجموعه است.

سعی میکنیم در کلینیک آریان یک كاشت مو ارزان در شيراز برای شما انجام دهیم.

 

 

خدمات کلینیک آریان:

 

  •  خدمات تزریق ژل
  •  خدمات لیزر
  •  مزوتراپی بینی
  •  بلفاروپلاستی پلک
  •  لیپوساکشن
  •  کاشت مو
  • ریش و سبیل

 

 

مشاوره حرفه ای، قیمت مناسب و کیفیت بالا تخصص ماست

موردی یافت نشد