کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانمهر

کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانمهر تبریز با تکیه بر نیروی فوق تخصص پوست و مو، آماده ارائه خدمات زیبایی شامل: کاشت مو، لیزر مو، پروتز و بوتاکس در تبریز به شما می باشد

معرفی اجمالی:

 

طاسی دیگر اتفاقی غم انگیز و لاینحل نیست چون شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف کاشت مو دوباره رشد موهای خودتان را روی سرتان ببینید. یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو روش SFIT بوده که با استفاده از این روش بیمار موهای طبیعی خودش را خواهد داشت. این موها قابل رشد بوده و برای کاشت این موها، نیازی به پرپشت بودن موهای پشت سر نیست.

در این روش که نیاز به جراحی و بیهوشی ندارد، متخصص با استفاده از بی‌حسی موضعی، فولیکول‌های مو را به صورت دانه‌ای و یا گروهی با استفاده از هولدرهای دستی از بانک مو خارج و در قسمت مورد نیاز می‌کارد.

این شیوه‌ی کاشت مو بدون برش و خونریزی بوده و نیازی به تراشیدن موهای سر نیست. همچنین در صورتی که در پشت سر بیمار، بانک موی غنی برای برداشت پیازهای سالم مو وجود نداشته باشد، متخصص از قسمت‌های مختلف بدن که قابل مشاهده نیستند، موهایی برداشته و در محل مورد نیاز می‌کارد، این موها همچون موهای طبیعی سر رشد خواهند کرد.

یکی از مزایای این روش کاشت مو نسبت به سایر روش‌ها علاوه بر اینکه خبری از خونریزی، بخیه، بیهوشی و جراحی نیست، نتیجه زودتر حاصل شده و بیمار نیازی به استراحت بعد از عمل نداشته و زندگی روزمره‌ی خود را ادامه خواهد داد.

طاسی را با موی طبیعی خودتان درمان کنید! کاملاً طبیعی، قابل رشد و مقرون به صرفه، بدون درد و خونریزی!

احتمالاً در مورد کاشت مو آن هم در سال‌های اخیر چیزهای زیادی شنیده‌اید و شاید بسیاری از کسانی که به روش‌های سنتی و مبتنی بر جراحی اقدام به این عمل کرده باشند، شما را ترسانده‌اند. طاسی سر می‌تواند از عوامل مختلفی ریشه بگیرد که قبل از انجام هر عمل و کاشت مویی نیاز است تا این موضوع علت یابی شود.

طاسی می‌تواند نتیجه‌ی تغذیه‌ی نادرست، عوارض مصرف برخی مواد دارویی، ژنتیک، سوختگی و… باشد که بهتر است در صورت نیاز درمان دارویی انجام گیرد و اگر این درمان‌ها جواب نداد می‌توان از روش‌های مختلف کاشت مو بهره برد.

باید توجه داشت که با وجود این که این روش به علت عدم نیاز به جراحی نسبت به روش FUT مورد پسند عموم واقع شده است، لازم است در مراکز کاملاً تخصصی و زیر نظر متخصص مربوطه انجام پذیرد. در واقع در این نوع روش‌های کاشت چون از هیچ دستگاهی استفاده نمی‌شود و تمام مراحل آن با دست انجام می‌گیرد بنابراین تخصص و تجربه‌ی دکتر مربوطه می‌تواند در نتیجه‌ی کاشت اثرگذار باشد.

باید خاطر نشان کرد که انجام این تکنیک در مکان‌های نامعتبر و توسط افراد غیر متخصص ممکن است عوارضی همچون ایجاد سوراخ و حفره در محل‌های کاشت و یا بجا ماندن اسکار هولدرهای دستی در پوست سر و آسیب شدید به بانک مو را به همراه داشته باشد.

همچنین ممکن است به علت طولانی شدن زمان کاشت، پیاز و ریشه‌ی موهای برداشت شده به علت عدم خونرسانی از بین بروند و بعد از گذشت ۶ تا ۸ ماه موهای کاشته شده مثل موهای عروسک غیر طبیعی و زشت رشد نمایند .

برای گرفتن نتیجه ی دلخواه از این روش، نیازمند یک متخصص حرفه‌ای با مهارت بالا خواهید بود تا شاهد کاشتی با تراکم عالی، خط رویش کاملاً طبیعی و عدم وجود نمای عروسکی شکل باشید. بیشتر کسانی که از این روش استفاده کرده‌اند تراکم بالای مو و درد کم آن را یکی از مزیت‌های مهم کاشت مو به روش SFIT می‌دانند.

انتخاب یک جراح خوب می‌تواند کار دشواری باشد زیرا این موضوع از نظر ایمنی و سلامتی شما بسیار مهم است. در بسیاری از مراکز کاشت مو این کار توسط افراد کم تجربه یا افرادی که پزشک نیستند و به صورت تجربی کار کاشت مو را آموزش دیده‌اند، انجام می‌گیرد که می‌تواند علاوه بر خوب انجام نگرفتن کار کاشت، مشکلات بسیاری نیز به وجود آورد اما ما در کلینیک تخصصی ایران مهر این اطمینان را به شما می‌دهیم که کار کاشت مو توسط پزشکان متخصص و با تجربه‌ی مرکز ما با رعایت تمام مسائل و استانداردهای پزشکی و بهداشتی انجام خواهد گرفت.

کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانمهر تبریز در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و طی این مدت بیش از ۱۵۰۰۰ نفر کاشت و ترمیم مو را در این مرکز انجام داده‌اند. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روش‌های نوین و ارائه‌ی آخرین متد کاشت مو با کیفیت و رویش کشور ترکیه می‌باشد. صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده‌اند. کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانمهر تبریز با تکیه بر نیروی فوق تخصص پوست و مو، آماده‌ی ارائه خدمات زیبایی شامل: کاشت مو، لیزر مو، پروتز و بوتاکس در تبریز به شما می‌باشد.

 

 

خدمات کلینیک ایران مهر تبریز:

 

  • پروتز لب
  • لیزر مو با دستگاه الکساندر ۲۰۲۰
  • کاشت مو به روش SFIT
  • رفع چین چروک
  • بوتاکس
  • تزریق ژل
  • آب رسانی به پوست
  • شفاف سازی پوست
  • لک بری و جوش بری
  • از بین بردن جوش و زگیل

 

 

ساعت کاری کلینیک:

 

شنبه تا پنج شنبه 8:00 تا 16:00

 

 

پزشک مرکز:

 

دکتر نازیلا دهری منش - متخصص پوست، مو و زیبایی - شماره نظام پزشکی: ۸۴۷۳۸

 

 

*روش‌های نوین و ارائه‌ی آخرین متد کاشت مو با کیفیت و رویش کشور ترکیه *

 

موردی یافت نشد