کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی سینا

مرکز کاشت موی سینا، اولین بنیان گذار تکنیک کاشت موی طبیعی در جنوب کشور است، این تکنیک بروزترین روش کاشت موی سر و پیوند مو در دنیا می باشد و در این تکنیک برتر کاشت مو، دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسکار و یا درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت وغیره… وجود ندارد

معرفی اجمالی

مرکز کاشت موی سینا، اولین بنیان گذار تکنیک کاشت موی طبیعی در جنوب کشور است، این تکنیک جدیدترین و بروزترین روش کاشت موی سر و پیوند مو در دنیا می باشد و در این تکنیک برتر کاشت مو، دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسکار و یا درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت وغیره… وجود ندارد.

 

تاریخچه

در سال 1383 برای اولین بار کلینیک پوست و مو سینا در ایران ( شیراز) اقدام به کاشت مو به روش افی ای تی نمود که در این روش برای بسیاری از متخصصین و جراحان پوست و مو آشنا نبود . کلینیک سینا با اقدام کاشت به روش اف ای تی تحول بزرگی در عرصه کاشت مو نمود . پس از گذشت 2 سال در سال 1385 روش جدیدتری به نام میکرو اف آی تی را جایگزین روش قبلی نمود و در سال 1388 با متود جدیدتری هم اکنون در حال ارایه خدمات در شیراز می باشد.

 

ویژگی ها:

تجربه بسیار بالا و انجام موفقیت آمیز تعداد بسیار بالایی کاشت موی سر، از افتخارات کلینیک سینا و تیم متخصص آن ، می باشد و می توان این ادعا را داشت که اولین در جنوب کشور بوده ایم . تجربه و کیفیت کلینیک سینا با سالها فعالیت بدست آمده و اینکه تا به امروز تعداد 145,000+ نفر در کلینیک سینا مو کاشته اند، خود روشنگر تخصص بالا و رضایت مشتریان می باشد.

 

دیگر خدمات زیبایی کلینیک سینا

_لیزرتراپی 

لاغری موضعی

لیفتینگ صورت

_ تزریق بوتاکس 

_ جراحی بینی 

_ رفع افتادگی پلک 

_ تزریق ژل و فیلر 

 _جراحی فک و چانه 

_ جراحی زیبایی سینه 

_ کاشت و ترمیم ابرو

 

 

 

 

 

موردی یافت نشد