کلینیک تخصصی کاشت مو ، زیبایی و لاغری دی

کلینیک تخصصی کاشت مو ، زیبایی و لاغری دی، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ایران ، از انگشت‌شمار کلینیک‌ها در زمینه کاشت مو است که با تیم فوق تخصصی و با بهترین امکانات و تجهیزات پزشکی و تجربه زیاد و جدیدترین روش‌های درمانی توانسته به بالاترین سطح کیفی و رضایت متقاضیان کاشت مو دست پیدا کند.

معرفی اجمالی

 

کلینیک تخصصی کاشت مو ، زیبایی و لاغری دی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ایران که توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژي و پیشرفته ترین تجهیزات  زیبایی-لاغری کلیه خدمات مربوطه را به هم وطنان  ارائه دهد. امیدواریم از این فرصت برای کسب زیبایی و سلامتی و همچنین ارزش نهادن به خواسته ها و انتظارات خود در جهت ارتقای عزت و اعتماد به نفس قدم برداریم .کلینیک تخصصی  زیبایی و لاغری دی افتخار می کند که با به کارگیری جدیدترین متدهای تشخیصی و درمانی وبا بهره گری از مدرن ترین تجهیزات ، جوانی و شادابی پوست و زیبایی و تناسب اندام را به شما هدیه کند . تمامی خدمات این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متدها و آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می شود .

کاشت مو در شیراز یکی از خدمات پرطرفدار کلینیک تخصصی زیبایی و لاغری دی بوده که هر روز تعداد قابل توجهی مراجعه کننده به این دپارتمان فرآیند کاشت طبیعی مو در شیراز را آغاز می‌کنند. کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش و یا خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود اما ما در کلینیک زیبایی دی کاشت مو در شیراز را برای خانم‌ها نیز شروع کرده‌ایم. در عملیات کاشت مو ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ناحیه تناسلی و پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف و یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود. کاشت مو با پیوند پوست متفاوت است.

 

 

ویژگی  ها

 

کلینیک زیبایی دی از انگشت‌شمار کلینیک‌ها در زمینه کاشت مو است که با تیم فوق تخصصی و با بهترین امکانات و تجهیزات پزشکی و تجربه زیاد و جدیدترین روش‌های درمانی و داروئی توانسته است به بالاترین سطح کیفی و رضایت متقاضیان کاشت مو دست پیدا کند. از موفقیت‌های این مرکز استفاده از روش‌های fut-fit و ترکیبی با بالاترین تراکم مو و طراحی طبیعی‌ترین خط رویش موها با ظاهر کاملاً یکدست، طبیعی و خوشایند است. مراجعه‌کنندگان به کلینیک زیبایی دی، با مدرن‌ترین و کم عوارض ترین روش پیوند مو در جهان درمان می‌شوند. تیم تخصصی کاشت مو کلینیک زیبایی دی عقیده دارند که کاشت و پیوند مو یک فرآیند ساده پزشکی نیست بلکه ترکیبی از علم پزشکی، هنر و تجربه می‌باشد که نتیجه نهایی آن چهره‌ای زیبا  برای فرد است.

تجربه ما و رضایت مشتریان خود این عنوان را به ما داده که بتوانیم به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو در شیراز در خدمت شهروندان شیرازی و همچنین هموطنان جنوب کشور باشیم.

 

 

ویزیت مجازی کلینیک دی

 

اگر به هر دلیل زمان حضور در کلینیک برای مشاوره را ندارید می توانید به صورت مجازی از طریق ربات تلگرام کلینیک به صورت کامل رایگان ویزیت شوید . ربات مشخصات و تصاویر لازم جهت بررسی پزشک را از شما دریافت می کنند . سپس پزشکان ما در اسرع وقت تصاویر شما را بررسی می کنند و با شما تماس گرفته می شود

 

 

خدمات کلینیک تخصصی کاشت مو ، زیبایی و لاغری دی:

  • کاشت و ترمیم مو
  • لاغری موضعی
  • چاقی موضعی
  • لیزر موهای زائد
  • عمل زیبایی واژن
  • لیزر و جوان سازی پوست 
  • خدمات کاشت و ترمیم مو
  • تزریق ژل و چربی و بوتاکس
  • مشاوره زیبایی و تناسب اندام 
  • درمان ریزش مو با لیزر LLLT

 

 

ما در کلینیک کاشت مو، زیبایی و جوانسازی دی به آرامش و احساس رضایت شما فکر می  کنیم

موردی یافت نشد