کلینیک هور

تیم تخصصی کاشت ابرو کلینیک هور فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۴ در زمینه کاشت ابرو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ایران و نیز سایر کشورهای منطقه بلاخص کشورهای عربی و نیز بیمارانی از کشورهای اروپایی و آمریکا توسط این تیم تحت عمل پیوند ابروی طبیعی قرار گرفته‌اند.

معرفی اجمالی:

کاشت مو یا پیوند موی طبیعی، به برداشت و انتقال فولیکول مو از قسمت های قابل برداشت (بانک مو یا (donor area)) و یا قسمت هایی از بدن مثل ریش و سینه، و کاشت آن در قسمت هایی که دچار ریزش (طاس) شده اند، گفته می شود. متقاضیان کاشت مو آقایانی هستند که از طاسی وراثتی، و یا ریزش مو رنج می برند و زیبابی و جذابیت آن ها تحت شعاع این طاسی قرار گرفته است. کاشت مو می تواند هم برای آقایان و هم برای خانم ها مورد استفاده قرار گیرد و خوشبختانه باید گفت که افراد با نژاد ها و سن های مختلف، سال ها است که با استفاده از این متد توانسته اند رشد موی طبیعی داشته باشند. 

تیم تخصصی کاشت ابرو کلینیک هور (دکتر نوایی و دکتر طباطبایی) فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۴ در زمینه کاشت ابرو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ایران و نیز سایر کشورهای منطقه بلاخص کشورهای عربی و نیز بیمارانی از کشورهای اروپایی و آمریکا توسط این تیم تحت عمل پیوند ابروی طبیعی قرار گرفته‌اند.

کاشت ابرو به روش FUT میکروگرافت و FIT ماکروگرافت
تیم تخصصی پیوند ابروی کلینیک هور در ابتدا با توجه به برتری تکنیک FIT ماکروگرافت کار خود را با کاشت ابرو با این تکنیک شروع نمود سپس با توجه به پیشرفت تکنیک‌ها و تجهیزات همگام با تکنیک‌های روز اروپا و امریکا به مرور در سال ۱۳۸۸ استفاده از تکنیک جراحی FUT میکروگرافت را در دستور کار خود قرار داد.
این تیم از پزشکان و تکنیسین‌هایی تشکیل یافته است که با شرکت در کنگره‌ها و کارگاه‌های جهانی کاشت ابرو همواره آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در کاشت ابرو طبیعی را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی‌های پوست و موی هور، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می‌آورد.

این تیم آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در کاشت مو طبیعی، کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی‌های پوست و موی هور، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می‌آورد.

 

 

خدمات کلینیک هور:

 

  • کاشت ابرو
  • کاشت موی بانوان
  • اسکالپ میکروپیگمنتیشن
  • کاشت ابرو آقایان

 

 

پزشکان مرکز:

 

  • خانم دکتر مریم ملکی - (مدیریت)  متخصص پوست و مو و زیبایی

  • خانم دکتر مریم غلامی - متخصص پوست و مو

  • خانم دکتر نسرین معتمدی - متخصص پوست و مو

 

 

ساعت کار کلینیک:

 

روزهای زوج از ساعت  8/30 صبح تا 13 و بعدظهرها از ساعت 15 تا 19 می باشدو روزهای فرد از ساعت9تا13 خواهشمنداست زودتر از این زمان به مطب مراجعه  نفرمائید درضمن پنجشنبه ها  تعطیل است.

 

 

*از پذیرش عوارض پزشکان دیگر معذوریم لطفا به پزشک خود مراجعه فرمایید*

 

 

 

موردی یافت نشد