کلینیک پوست و مو سپهر ( دکتر علی وفائی )

دکتر علی وفائی در سال 1385 با همکاری گروهی از مجرب ترین متخصصین پوست اقدام به تأسیس کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر نمودند تا بهترین و به روزترین خدمات پوست، مو و زیبایی را در محیطی آرام و دلنشین به همراه کار صادقانه و تخصصی به ملت عزیز ایران ارائه نمایند.

معرفی اجمالی :

 

ریزش مو علل گوناگونی داردمانند وراثت، مشکلات هورمونی، اختلالات تغذیه ای (مثل رژیم های لاغری و سؤتغذیه )، استرس و تنش های عصبی، بارداری و شیردادن نوزاد، آسیب رسانیدن به موها از طریق رنگ، مش، فر و سشوارکردن موها.

ولی شایعترین علت آن درآقایان ریزش موی آندروژنتیک (مردانه) است که به دلایل ارثی رخ می دهد.

با کاشت موی طبیعی (درصورتیکه بدرستی و بارعایت همه احتیاطات انجام شود) می توان موهای ازدست رفته را جایگزین کرده و فرد دارای موهایی خواهد شدکه یک عمر، برایش باقی مانده و از آنها لذت خواهد برد.

در کاشت مو از بانک مو برداشت مو (گرافت) انجام شده و در مناطق طاس کاشته می شود. بانک مو شامل پشت و طرفین سر، ریش (در زیر چانه) و سینه می باشد. مناطق طاس شامل سر (اسکالپ)، ابرو، ریش و سبیل، خط بخیه جراحی و سوختگی قبلی و مناطق غیرعادی (مانند منطقه ژنیتال و غیره) می باشند.

دو روش برای برداشت مو از بانک مو وجود دارد: روش میکروسرجری FUT و روش بدون جراحی FUE هرکدام از این روش ها دارای مزایا و معایبی بوده و هرکدام کاربرد خاص خودشان را دارند و باید در جایگاه خودشان مورد استفاده قرار گیرند.

در PRP مقداری از خون بیمار گرفته شده و پلاسمای با پلاکت غلیظ طی 2 مرحله سانتریفوژ از آن استخراج می گردد و مانند مزوتراپی از طریق سرسوزن های کوتاه و بسیار ظریف در عمق مشخصی وارد پوست می گردد. پلاکت ها حاوی فاکتورهای رشد هستند. این فاکتورها پس از تماس با فولیکول مو از پلاکت رها شده و اثرات تقویت کننده خوبی بر روی ریشه مو اعمال می نمایند.

کاشت مو یک عمل جراحی سرپایی است که امکان بروز عفونت به دلیل ماهیت کم خطر آن و با رعایت اصول جراحی و تخصصی تقریباً صفر است. پاشنه آشیل کاشت موی طبیعی انتخاب متخصص پوست ماهر و کارآزموده برای انجام این عمل است که متأسفانه در بسیاری از موارد به دلیل ناآگاهی و بی سوادی بیماران و تبلیغات فریبنده افراد کلاهبردار که هیچ گونه اطلاعاتی ندارند این انتخاب به درستی انجام نشده و مشکلات جبران ناپذیری برای فرد بوجود می آید.به دلیل حساسیت بالای کاشت موی طبیعی و این مطلب که "اکثراً کاشت مو را در طول زندگی یک بار به طور مؤثر و کارآمد می توان انجام داد" لذا بهتر است این کار همیشه توسط متخصص پوست و مو انجام شود زیرا تنها متخصصین پوست و مو هستند که در طول دوران رزیدنتی خود آموزش های علمی و عملی لازم را در این زمینه فرا می گیرند و از توانایی های لازم برای انجام این کار حساس برخوردار می باشند. در این مرکز تخصص و تجربه با تجهیزات به روز و مدرن همگی در راستای تحقق ایده ال شما در حرکتند.

 

 

 

پزشکان مرکز :

 

  • دکتر علی وفائی (متخصص پوست و مو)
  • دکتر رسولی
  • دکتر صادقی

 

 

 

خدمات مرکز:

 

  • لیزر

  • لاغری

  • کاشت مو

  • جوان سازی پوست

  • تزریقات زیبایی پوست و مو

  • جراحی های پوست و زیبایی

  • جراحی پلک(بلفاروپلاستی)

 

 

باشگاه مشتریان :

 

باشگاه مشتریان کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر مجموعه ای صمیمی از مراجعین محترم دکتر علی وفائی است که از خدمات پوست، مو و زیبایی ایشان استفاده کرده و مایل به استمرار دریافت خدمات فوق و استفاده از مزایای بی شمار و جوایز ارزشمند عضویت در باشگاه مشتریان هستند.

 

 

 

*راز زیبایی شما در دستان ماست*

 

 

موردی یافت نشد