کلینیک کاشت موی دکتر محمد خسرویانی

این موسسه با توجه به اطمینانی که نسبت به کار خود دارد و در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان اقدام به ارائه ضمانت نامه کتبی برای عمل های انجام شده می نماید و در صورتی که مشتریان از میزان تراکم موهای کاشته راضی نباشند موسسه به هزینه خود و به صورت رایگان اقدام به کاشت بر روی سر بیماران خود خواهند نمود

معرفی اجمالی :

 

امروزه، مو به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی زیبایی هم در مردان و هم در بانوان شناخته می‌شود. بنابراین، افرادی که به دلایل مختلفی از کم پشتی و طاسی موهای خود رنج می‌برند، بیشتر از گذشته با این معضل درگیر هستند. خوشبختانه روش های نوینی از جمله عمل کاشت مو برای این مشکل تعبیه شده است. با اقدام به کاشت مو در کلینیک دکتر خسرویانی اطمینان داشته باشید که کادر مجرب و حرفه ای دکتر خسرویانی، نوین ترین، محبوب ترین و شناخته شده ترین روش های کاشت مو در دنیا را به مشتریان خود عرضه می‌کنند.

ریزش مو دلایل متعددی دارد از ژنتیک و وراثت گرفته تا مشکلات هورمونی و تاثیرات محیطی. اما خبر خوب اینجاست که با عمل کاشت مو می‌توانید به همه‌ی این مشکلات غلبه کنید. خوشبختانه روز به روز به روش های کاشت اضافه می‌شود تا همه‌ی نیازهای متقضایان را پاسخگو باشد. چراکه دلایل مختلف ریزش مو می‌توانند به روش های درمانی و کاشت مختلفی پاسخگو باشند. بهتر است که انتخابتان صرفا بر اساس علاقه نبوده و تمام جوانب را در نظر بگیرید. مشاوران کلینیک در این راه به کمکتان خواهند آمد.

پس از اینکه تصمیم به کاشت مو در کلینیک دکتر خسرویانی گرفتید، می‌توانید به صورت حضوری یا تلفنی با کلینیک تماس گرفته و جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین روشی که متناسب با نیازتان باشد، از کادر مجرب کلینیک دکتر خسرویانی مشاوره دریافت کنید.

 

 

ویژگی مرکز :

 

کلینیک تخصصی دکتر خسرویانی با بکارگیری پزشکان متخصص ، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارایه می دهد. این موسسه با توجه به اطمینانی که نسبت به کار خود دارد و در جهت رضایت و اطمینان هر چه بیشتر مشتریان اقدام به ارائه ضمانت نامه کتبی برای عمل های انجام شده می نماید و در صورتی که مشتریان موسسه از میزان تراکم موهای کاشته راضی نباشند موسسه به هزینه خود و به صورت رایگان اقدام به کاشت بر روی سر بیماران خود خواهند نمود. و با چندین سال سابقه و کادری مجرب دارای چندین اتاق عمل مجهز و استفاده از روش های نوین کاشت مو در دنیا آماده ارائه خدمات کاشت مو و مراقبت مو می باشد .

کلینیک کاشت مو تخصصی دکتر خسرویانی ضمانت می‌کند که عمل کاشت مو را درست مطابق با درخواست مشتری انجام داده و صحت انجام عمل را متعهد می‌شود. کادر دکتر خسرویانی در تمام مراحل در کنار شما و همراه شما خواهند بود. همچنین درصورت تمایل به انجام عمل کاشت مو در کلینیک دکتر خسرویانی، اطمینان داشته باشد که هزینه عمل در این کلینیک کاملا منصفانه بوده و شما می‌توانید پس از انتخاب بهترین و مناسب ترین روش کاشت، از هزینه های عمل نیز آگاهی پیدا کنید.

عمل کاشت توسط دکتر خسرویانی بسیار طبیعی صورت گرفته و رضایت دائمی مشتریان را به دنبال داشته است. این رضایت نتیجه تلاش بی قفه‌ی کادر مجرب کلینیک می‌باشد که تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان بگذارند، بهترین تجربه‌ی عمل را برایتان به ارمغان بیاوردند و با صبوری در تمام مراحل کنارتان باشند.

 

 

خدمات مرکز :

 

  • کاشت مو
  • کاشت ابرو 
  • کاشت ریش

 

 

*تیم دکتر خسرویانی با در برداشتن کادری مجرب و تجربه‌ی درخشان در زمینه کاشت موی طبیعی ، شما را از زمان انتخاب بهترین روش، تا انجام عمل و حتی پس از آن همراهی می‌کند*

 

موردی یافت نشد